انصراف ۲ فیلم کوتاه دیگر از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

انصراف ۲ فیلم کوتاه دیگر از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر

بعد از فیلم کوتاه «تشریح» دو فیلم کوتاه دیگر هم از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر انصراف دادند.
فیلم های کوتاه «تو هنوز اینجایی» به کارگردانی کتایون پرمر و محمد روح بخش و «S» به کارگردانی حامد اصلانی با انتشار بیانیه ای از حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر انصراف دادند.

در متن این بیانیه آمده است: اینجانب حامد اصلانی کارگردان و بهنام سنایی تهیه کننده فیلم کوتاه «S» و کتایون پرمر و محمد روح بخش کارگردانان فیلم کوتاه «تو هنوز اینجایی» علیرغم فرصتی که در اختیار ما گذاشته شده برای حضور در بخش مسابقه فیلم کوتاه فجر، صرفا به دلایل فنی و شرایط زمانی امکان کوتاه کردن فیلم های خود را نداشتیم. از این رو انصراف خود را برای حضور در این جشنواره اعلام می کنیم. سپاسگذاریم از صنف فیلم کوتاه، انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر محترم جشنواره فجر که پیشنهاد حضور فیلم های «S» و «تو هنوز اینجایی» را در این جشنواره به ما دادند.

در حالی کارگردانان این دو فیلم کوتاه از حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر انصراف داده اند که سیمون سیمونیان مدیر دبیرخانه جشنواره فجر در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد:تا این لحظه این موضوع به ما اعلام نشده است و هم اکنون از فضای مجازی از این خبر مطلع شدیم.

 

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 15 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.