دکوراسیون منزل «سلنا گومز» را ببینید

دکوراسیون منزل «سلنا گومز» را ببینید

سلنا مری گومز خواننده و بازیگر آمریکای در زمینه طراحی مد نیز شهرت بسیار دارد. سلنا گومز از کودکی در اکثر زمینه های هنری دستی بر آتش داشت. به شکلی که این روزها با توجه به اینکه سن و سال زیادی ندارد خانه ای بسیار رویایی و بی نظیری را از آن خود کرده و با متخصصان صنعت مد به دکوراسیون کردن این فضا پرداخته است. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم یکی از خانه های لوکس سلنا گومز را برای شما به تصویر بکشیم. با ما همراه باشید تا بهترین دکوراسیون ها از آن شما باشد.

نمای ورودی منزل
خانه ای رویایی و لوکس پدیده ای است که سلنا گومز از آن خود کرده است. خانه ای با طراحی کلاسیک که با سنگ های طبیعی به شکل بسیار هنرمندانه طراحی و ساخته شده است. این منزل خاص از بدو ورود چشم هر بیننده ای را به خود خیره نگه می دارد. نمای ورودی این منزل زیبا با ترکیبی از سنگ و چمن دیزاین شده است. در لابه لای این چمن کاری شما شاهد یک فواره سنگی نیز هستید که به زیبایی این محیط افزوده است. نمای ورودی ساختمان به وسیله سنگ های مرمری شبیه به یک فرش به صورت پله ای دیزاین شده است. درختان سر به فلک کشیده تصویر واضحی را از این خانه زیبا به نمایش نمی گذارد اما نور پردازی که در این منزل مشاهده می شود یک ساختمان مرتفع و تو در تو را به تصویر کشیده است.
از داخل یک حیاط شبیه به یک پارک طراحی شده است. پارکی با چمن های یک دست که جاده ای را به سمت زمین بازی به نمایش گذاشته است. این فضا برای یک دورهمی دوستانه زیر نور ماه محیط بسیار دنجی است. درختانی که در محوطه این زمین چمن قرار دارند این فضا را شبیه به یک جنگل در ذهن مخاطب تداعی می کند. از سوی دیگر استخر رو باز این خانه لوکس شبیه به یک دریاچه آرام نقاشی شده است. سنگ فرش های ضد آب اطراف استخر به همراه سنگ های تزئینی که یک جاده را ترسیم کرده سبب شده این محیط به یک فضای کاملا خیالی تبدیل شود. وقتی به تماشای این ساختمان بدون نقص می نشینی درست شبیه به خانه قصه های افسانه ای می ماند. صندلی های کنار استخر فضای مناسبی برای تمدد اعصاب و آرامش پس از یک روز کاری را فراهم کرده است. در این حیاط خلوت قسمتی به وسیله مبل های تخت خواب شو و یک شومینه بسیار زیبا طراحی شده است که کاملا به محیط بیرون اشراف دارد.

نمای داخل حیاط منزل
یک دکوراسیون کاملا کلاسیک که به صورت تلفیقی با وسایل مدرن دیزاین شده است نتیجه نهایی طراحی دکوراسیون داخلی منزل سلنا گومز است. طراحی معماری داخلی این ساختمان به وسیله چوب های طبیعی و سنگ های مرمری به انجام رسیده است. این نوع طراحی فضا را شبیه به یک سبک کلاسیک به تصویر می کشد. پارکت های سنگی راه پله های چوبی در بدو ورود نگاه هر بیننده ای را به خود خیره نگه می دارد. در اتاق نشیمن یک شومینه درنقطه عطف چیدمان طراحی شده که با چیدمان مبل ها در اطراف آن به راحتی کار دیزاین این فضا را به انجام رسانده است. فرش های مخملی که با مبل ال داخل اتاق نشیمن هم خوانی بسیار دارد سبب زیبا تر شدن این منزل لوکس شده است. از سوی دیگر یک سرویس نهار خوری مدرن در فضا مورد استفاده قرار گرفته است. همین امر به پر رنگ تر شدن سبک تلفیقی در این منزل دامن زده است. فرش رنگی مخملی در کنار یک سرویس غذا خوری لوکس رنگی سبب زیبا تر شدن این فضا شده است.

فضای داخلی منزل
هر چه از زیبایی این آشپزخانه بگویم کم است. یک فضای کاملا کلاسیک اثری است که از دکوراسیون آشپزخانه منزل سلنا گومز به چشم می آید. کف پوش سنگی در کنار کابینت های چوبی سبب شده است یک سبک کلاسیک در ذهن تصویر سازی شود. امری که به مدرن شدن این فضا کمک کرده است میز اپنی است که با سنگ مرمری و کمد مشکی در وسط آشپزخانه تعبیه شده است. این فضا به وسیله یک دیوار آجری درست شبیه به آشپزخانه های سنتی از اتاق نشیمن جدا شده است. با استفاده از لوسترهای آویز و نور پردزای که در سقف به انجام رسیده است کار نور پردازی این آشپزخانه لوکس به پایان رسیده است.

آشپزخانه منزل
همان گونه که تمام منزل مشاهده کردید کف پوش و سقف با چوب های براق و بسیار زیبا دکور شده است. این امر برای اتاق خواب هم به شکل بسیار چشم گیری تکرار شده است. به شکلی که بدون نیاز به هیچ المان رنگی کار دیزاین این اتاق خواب به انجام رسیده است. یک تخت خواب، دو صندلی تکی به همراه دو میز عسلی و آینه های همراه تنها عواملی هستند که با تم رنگ روشن در این فضا به استفاده رسیده اند. بدون شک رنگی که در این اتاق خواب به چشم می آید متأثر از ایده پردازی با چوب های کف پوش و سقف این اتاق خواب است.

اتاق خواب منزل
ایده پردازی به سبک کلاسیک امری است که در تمام این منزل لوکس به چشم می آید. طراحی و معماری این منزل به شکلی به انجام رسیده است که وجود هر گونه وسیله دکوری را مرتفع کرده است. بدون اینکه از وسیله ای برای دیزاین کردن استفاده شود این منزل زیبایی های خود را دارد. ایده پردازی به وسیله چوب در سرویس بهداشتی نیز مشاهده می شود. به شکلی که روشویی و وان داخل این فضا درست شبیه به درب ورودی با چوب های براق دکور شده است. آینه های کلاسیک در کنار کمدهای چوبی این فضا را شبیه به یک اثر هنری به نمایش گذاشته است. در کنار وان تعبیه شده در این سرویس بهداشتی پنجره ای بزرگ قرار دارد که درختان سر به فلک کشیده داخل حیاط را به نمایش گذاشته است.

سرویس بهداشتی منزل
سینمای خانگی یکی دیگر از اتاق های است که در منزل سلنا گومز برای تماشای تلویزیون طراحی شده است. این فضا به شکل بسیار هنرمندانه ای توسط متخصصان صنعت دکوراسیون دیزاین شده است. سقف و کف پوش با المان های مخصوصی رنگ آمیزی و نور پردازی شده است. از سوی دیگر مبل های چرمی که در فضا مورد استفاده قرار گرفته اند سبب زیبا تر شدن این فضا شده است. اتاق بازی اتاق دیگری است که در این منزل لوکس دکور شده است. این اتاق هم به شکلی متفاوت نور پردازی و رنگ آمیزی شده است. یک میز برای پذیرایی به همراه میز بیلیارد از جمله وسایلی است که در این اتاق مورد استفاده قرار گرفته است. کف پوش و سقف این اتاق بازی با رنگ قرمز رنگ آمیزی شده که هیجان را در زمان بازی کردن به اوج خودمی رساند.

اتاق بازی در کنار سینمای خانگی
بازی کردن به منزل شخصی سلنا گومز خاتمه پیدا نمی کند. همان طور که مشاهده می کنید یک زمین بسکتبال نیز در پشت حیاط این منزل خاص طراحی شده است. زمین بسکتبال، زمینی برای والیبال و محیطی برای بازی تنیس همگی در این طراحی به تصویر کشیده شده اند. به راحتی می توان یک فضای بازی ویژه را در این حیاط خلوت مشاهده کرد. پس از یک بازی به راحتی می توان در استخر رو باز حیاط خلوت به شنا پرداخت و در فضای رو بازی که برای استراحت تهیه دیده شده به استراحت پرداخت.

کلام آخر
هر آنچه در منزل سلنا گومز به تصویر کشیده شده بود نشان از دستان هنرمند و طراحی خلاقانه متخصصان دکوراسیون داخلی بوده است. امری که از معماری تا ایده پردازی برای دکوراسیون کردن فضا مورد استفاده قرار گرفته بود. شما به راحتی می توانید در منزل سلنا گومز یک سبک کلاسیک را مشاهده کنید. سبکی که با استفاده از وسایل مدرن به یک سبک تلفیقی تبدیل شده است. در قسمت های مختلف منزل به شکل بسیار هنرمندانه ای سقف و کف پوش ست طراحی و رنگ آمیزی شده است. همین امر سبب شده در این منزل وجود لوازم دکوری مهم جلوه نکند. با استفاده از یک مبل راحتی ساده، یک تخت خواب و یک مزی غذا خوری کرم رنگ کار دکوراسیون کردن اتاق نشیمن، اتاق خواب و فضای مرتبط با غذا خوری به انجام رسیده است. نمای بیرونی منزل نیز بسیار هنرمندانه با یک زمین بازی و یک استخر رو باز طراحی و ایده پردازی شده است. امری که این منزل را بسیار خاص کرده است نمای اصلی ساختمان است که شبیه به قصر طراحی شده است.

 

منبع: مبلومیز

بازدید کلی 128 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.