ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۱۸ مشخص شدند

ثروتمندترین افراد جهان در سال ۲۰۱۸ مشخص شدند

با پایان سال 2018 بد نیست نگاهی داشته باشیم به ثروتمندترین افراد جهان در سالی که گذشت. مجله تخصصی تجاری Forbes در جدیدترین گزارش خود، به معرفی ثروتمندترین افراد جهان پرداخته است که جف بزوس با سرمایه صد میلیاردی خود موفق شده است برای اولین در صدر لیست ثروتمندترین مردان جهان قرار گیرد و فاصله زیادی را نسبت به رقبای خود ایجاد کند. وی برای اولین بار در تاریخ است که در لیست Forbes موفق شده سرمایه خود را به دوازده رقم برساند.

بزوس سال گذشته حدود 39 میلیارد دلار سود کرده است که بیشترین میزان سود در یک سال را در کل تاریخ نشان می دهد. جف بزوس موفق شده است فاصله خود را با میزان سرمایه ای که به دست آورده از بیل گیتس در رده دوم ثروتمندترین افراد جهان بیشتر کند. بیل گیتس که از سال 2001 همیشه در رتبه های اول و دوم قرار گرفته است، حالا بیشترین فاصله را با روزهای گذشته خود دارد. مهم تر اینکه، نفر چهارم لیستی که Forbes اعلام کرده، برنارد آرنالت با سرمایه 72 میلیارد دلاری است که با این سرمایه موفق شده است از سال 2012 عنوان ثروتمندترین فرد اروپا را هم به خود اختصاص دهد.

بر اساس گزارش Forbes، با توجه به پیش بینی هایی که سال های پیش از این می شد، با پیشرفت تکنولوژی حرکت افراد به سمت فناوری بیشتر شده است و همین مسئله فروشگاه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی را در این بین، به محبوب ترین در بین کاربران فضای مجازی تبدیل کرده است. فروش محصولات شرکت های مختلف از طریق سایت های خود و به صورت آنلاین بیشترین سهم را در درآمد مدیران عامل شرکت های مختلف دارند. در نتیجه، هنوز می توان گفت فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات می تواند درآمد زیادی را به همراه داشته باشد.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 42 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.