آمار فروش فیلم ها؛ سومین هفته صدرنشینی «مارموز»

آمار فروش فیلم ها؛ سومین هفته صدرنشینی «مارموز»

جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی “مارموز” ساخته سینمایی “کمال تبریزی” در سومین هفته از اکران این فیلم سینمایی منتشر شد.
از دیگر نکات جالب توجه جدول فروش باید به موفقیت بمب یک عاشقانه اشاره کرد. این فیلم هم اکنون در آستانه فروش پنج میلیارد تومانی قرار گرفته است. همچنین فیلم دزد و پری 2 هم در ژانر کودک شروع خوبی داشت و پنجم شد.

مارموز
فروش هفتگی: ۱,۳۰۵,۰۸۸,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۳,۸۳۶,۵۶۱,۰۰۰ تومان
نویسنده و کارگردان: کمال تبریزی

بازیگران: حامد بهداد، ویشکا آسایش، آزاده صمدی، رضا ناجی، مانی حقیقی، محمد بحرانی، عیسی یوسفی پور، سیاوش چراغی پور، مرتضی زارع، بهزاد قدیانلو، فرهان معین زاده همراه با گروه موسیقی «بُمرانی»
خلاصه داستان: این فیلم با مضمونی کمدی و سیاسی روایتگر داستان زندگی شخصی به نام «قدرت» با بازی حامد بهداد است که سودای رسیدن به قدرت را دارد.

بمب یک عاشقانه
فروش هفتگی: ۹۴۵,۶۱۵,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۴,۵۹۲,۵۰۹,۰۰۰ تومان
نویسنده و کارگردان: پیمان معادی

بازیگران: لیلا حاتمی، پیمان معادی، سیامک انصاری، حبیب رضایی، سیامک صفری، صبا گرگین پور، معصومه قاسمی پور، رامین پورایمان، بهادر مالکی 
خلاصه داستان: در بحبوحه ی جنگ ایران و عراق در سال۱۳۶۷، تهران بی وقفه بمباران می شد. عشق، محبت، امید، زندگی و ترس از مرگ را در رو زهای پر اضطراب آن زمان برای مردمی که درگیرجنگ بودند از بین می برد. اغلب عشق به سختی درک می ‍شود اما مرگ واقعیتی است ترسناک. “بمب؛ یک داستان عاشقانه” نشان می دهد که عشق و امید چطورحتی در مواجهه با تاریکی مرگ، راهشان را پیدا می کنند. روایت انسان هایی است که هیچ گاه فرصت عاشق شدن و به دلخواه خود زندگی کردن را نداشته  و تنها برای لقمه نانی به سختی کار کرده اند. این فیلم روایت انسان هایی است که در استبداد زمان و مکان به دام افتاده اند اما گویی که آرزوهای برباد رفته ی آن ها هم چنان گریبان گیر ما است. گویی با تمام آن آرزوها از دوردست ها آمده اند و به انتظار هستند که داستانشان روایت شود، یا شاید کسی دوباره آن  را زندگی کند: داستانی از عشقی انسانی و ساده.

کلمبوس
فروش هفتگی: ۶۷۰,۶۷۱,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۲,۳۱۹,۳۱۱,۰۰۰ تومان
نویسنده و کارگردان: هاتف علیمردانی

بازیگران: فرهاداصلانی، سعیدپورصمیمی، شبنم مقدمی، مجید صالحی با حضور هانیه توسلی و فریده سپاه منصور، گیتی قاسمی
خلاصه داستان: در این روزهای سرد، در این روزهای سخت، بروم یا بمانم؟!

پاستاریونی
فروش هفتگی: ۳۱۸,۳۵۱,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۱,۷۹۸,۲۳۵,۰۰۰ تومان
نویسنده و کارگردان: سهیل موفق

بازیگران: سام درخشانى، بهاره رهنما، گوهرخیراندیش، محمد نادرى، کمند امیرسلیمانى، مهتاب ثروتى، امید روحانى، حمیدرضافلاحى، مهدى باقربیگى و حمید سپیدنام/ بازیگران کودک: محمد شاکرى، سامیار محمدى
خلاصه داستان: دور پولاتو کش ماست بنداز . کش میچسبه به پول ، موقع خرج کردن سختت میشه پولاتو دربیارى اونوقت کمتر خرج میکنى.

اتاق تاریک
فروش هفتگی: ۲۸۵,۸۴۰,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۴۵۸,۰۹۸,۰۰۰ تومان
نویسنده و کارگردان: روح الله حجازی

بازیگران: ساره بیات، ساعد سهیلى، محمد امامى، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان، ژیلا دایى، رضا احمدى با معرفى بازیگر خردسال؛ سید علیرضا میرسالارى
خلاصه داستان: فرهاد و هاله فصل جدید زندگی خود را آغاز کرده اند و این سرآغاز تغییرات دیگری است که آنها را در مواجهه با مسائل جدیدی قرار می دهد.
همچنین فیلم های دزد و پری 2 با ۲۰۲,۴۹۱,۰۰۰ تومان، میلیونر میامی با ۱۸۷,۰۸۸,۰۰۰ تومان، پیشونی سفید با ۱۰۴,۵۴۹,۰۰۰ تومان، مغزهای کوچک زنگ زده با ۹۶,۹۹۷,۰۰۰ تومان و هزارپا با ۴۹,۱۰۴,۰۰۰ تومان فروش رتبه های ششم و دهم جدول فروش سینمای ایران را در اختیار دارند.

منبع: میزان

بازدید کلی 22 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.