دردسرهای عمل‌های زیبایی بازیگران زن در سریال‌های تاریخی!

دردسرهای عمل‌های زیبایی بازیگران زن در سریال‌های تاریخی!
 سریال سازی در ایران، فراز و نشیب های زیادی داشته است. برخی از سریال ها طرفداران بسیاری پیدا کردند و جریان ساز شدند. در این بین، سریال های تاریخی جایگاه ویژه ای به دست آوردند. اما برخی از این سریال های پُرطرفدار حواشی هم داشته اند. یکی از حواشی مربوط به انتقاد از حضور بازیگران زنی است که عمل های زیبایی انجام داده بودند. در چند هفته گذشته با پخش سریال بانوی عمارت نقدهایی از این منظر به بازیگران این سریال شده است.
در این مطلب، این موضوع را از جنبه های مختلف بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

کدام بازیگران زن در سریال های تاریخی عمل زیبایی کرده اند؟
بعضی از بازیگران در مدت فعالیت هنری شان عمل های زیبایی را انجام داده اند و بعد از این اتفاق در فیلم‎ های تاریخی نیز بازی کرده اند. آرام جعفری در سریال معمای شاه، لیلا اوتا دی در سریال آشوب، کتایون ریاحی در سریال یوسف پیامبر(ع) و پس از باران، سحر جعفری جوزانی در سریال در چشم باد و… از این دست هستند.
چهره های بازیگرانی که با سریال های تاریخی جور درمی آید
برخی از بازیگران به لحاظ ظاهری با چهره زنان در دوران تاریخی تطابق بیشتری دارند و موفق هم در ایفای نقش خود ظاهر شده اند که می توان به پانته آ پناهی ها در سریال شهرزاد و بانوی عمارت، فریبا کوثری در سریال های مختارنامه و معصومیت از دست رفته، ستاره اسکندری در سریال دندون طلا، ویشکا آسایش در سریال امام علی(ع) و مسافر ری، گوهر خیراندیش در سریال کلاه پهلوی و معمای شاه و شبنم فرشادجو در سریال بانوی عمارتاشاره کرد.

حواشی جنجالی سریال بانوی عمارت
سریال «بانوی عمارت» از همان پخش قسمت های ابتدایی خوش درخشید و نفس تازه ای در پیکر بی جان سریال سازی در تلویزیون ایجاد کرد. اما انتقادهای جدی در فضای مجازی مربوط به حضور بازیگرانی که عمل های زیبایی داشتند، مطرح شد. این موضوع با واکنش بازیگران سریال بانوی عمارت همراه بود.
واکنش «شازده» به ماجرای عمل های زیبایی
حسام منظور بازیگر نقش شازده درباره این موضوع در گفت و گویی با تی وی پلاس بیان کرد: ما قرار نیست مستندنگاری کنیم ما داریم یک اثر درام تاریخی و داستانی می سازیم نه یک فیلم مستند تاریخی. این بازیگر ادامه داد: در هیچ کجای دنیا آثار تاریخی ضرورتا نعل به نعل مثل تاریخ نیستند. ما نمی توانیم تاریخ را عیناً آن جوری که هست نشان بدهیم. بیهوده است ضرورتی ندارد. این قطعا یک نقد به جا نیست.

«جواهر» درباره امروزی بودن زنان بانوی عمارت چه گفت؟
مینا وحید، بازیگر نقش جواهر در برنامه حالا خورشید اظهار داشت: باید به لحاظ زیبایی شناسی هم به این قضیه نگاه کنیم، فکر کنم اگر با آن چهره هایی که زمان قاجار دیده ایم، ظاهر می شدیم یک قسمتش را هم مردم نمی دیدند. باید یک مقدار چشم نواز هم برای مردم باشد.
بازدید کلی 161 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.