اتفاقات بی‌سابقه در تلویزیون؛ از در آغوش گرفتن دو مجری زن و مرد تا بوسه جنجالی محسن افشانی!

برنامه های تلویزیون به دلیل وسعت مخاطبانش همیشه دارای حساسیت های زیادی است و کوچکترین رفتار یا حرفی ممکن است بازتاب های متعددی را در جامعه داشته باشد؛ از این رو مجریان و مهمانان برنامه های زنده همیشه سعی در حفظ این هنجارها داشته اند. اما در بعضی از مواقع اتفاقات غافلگیرانه ای در این برنامه ها رخ می دهد.
در این مطلب مروری بر اتفاقات احساسی برنامه های تلویزیون داریم که خلاف شرع و عرف نبوده اما به دلیل اینکه در صدا و سیما تا بحال نمایش داده نشده، بازتاب های زیادی در پی داشته است.

اتفاقی عجیب برای نشان دادن تماس زن و مرد در تلویزیون
برنامه خوش و بش با بازی زوج بی حاشیه سحر ولدبیگی و نیما فلاح چند روز قبل پخش شد. در صحنه ای از برنامه نیما فلاح دست همسرش را گرفت که در این لحظه تلویزیون در اقدامی عجیب زیرنویس کرد: «آقای نیما فلاح و خانم سحر ولدبیگی در دنیای واقعی زن و شوهر هستند.» این اقدام صدا و سیما سر و صدای زیادی به پا کرد.
در آغوش گرفتن دو مجری زن و مرد تلویزیون روی آنتن زنده!
در برنامه «جشن دعوت» سال گذشته که اجرای آن را نیما کرمی و زینب زارع بر عهده داشتند وقتی که خبر عید فطر اعلام شد. نیما کرمی، همسرش را در آغوش گرفت که باعث تعجب مخاطبان شد. بعد از مدتی نیما کرمی درباره علت این رفتار گفت: آن لحظه فکر کردم روی آنتن نیستیم.
درخواست مجری برای بوسیدن همسر در برنامه زنده تلویزیونی
در یک برنامه زنده تلویزیونی، مجری به مردی که مهمان این برنامه بود، گفت: همسرت را ببوس…. چه اشکالی دارد…
گریه و لحظات عاشقانه آقای مجری و خانم بازیگر روی آنتن تلویزیون
لحظات عاشقانه محمودرضا قدیریان با همسرش در برنامه «وقتشه» پخش شد.
بوسه جنجالی «محسن افشانی»
محسن افشانی چند سال قبل در برنامه شیدایی خواهرش را بوسید. این حرکت با حواشی زیادی همراه بود. افشانی درباره رفتار عجیبش دریک برنامه تلویزیونی گفته بود: من در آخر برنامه «شیدایی» خواهرم را بوسیدم، از آن به بعد برای من داستان درست شد که ایشان همسر من بودم در صورتی که من ازدواج نکرده ام.
منبع: akharinkhabar.ir
بازدید کلی 232 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.