تماشا کنید: با کارآموز اپل که ۵۰۰ ایموجی اول را طراحی کرده آشنا شوید

cURL error 28: Resolving timed out after 5517 milliseconds

آخرین به روز رسانی نرم افزاری اپل یعنی iOS 12.1، تقریباً ۱۵۷ ایموجی به شمار این شکلک ها اضافه کرد. این مسئله موجب شد که تعداد کلی ایموجی های طراحی شده با در نظر گرفتن نژاد و رنگ مو های مختلف، به رقم باورنکردنی ۲۸۲۳ عدد برسد.

شاید برای نسل جدید باور این مطلب بسیار سخت باشد اما تقریباً یک دهه پیش، کاربران مجبور بودند از کلمات برای بیان احساسات در پیغام های کوتاهشان استفاده کنند و عمر این شکلک های بامزه تنها ده سال است.

جالب است بدانید که برنامه ی تولید این سری ایموجی ها چگونه بوده و خالی از لطف نیست با کارآموز اپل که ۵۰۰ ایموجی اول را طراحی کرده آشنا شوید. آنجلا گُزمن تابستان سال ۲۰۰۸ میلادی کارآموز شرکت اپل شد و در روزهای آغازین این شغل با پدیده ای مواجه شد که دقیقاً معنی آن را نمیدانست.

او در ابتدا اصلاً نمی دانست ایموجی چه چیزی است و یک موبایل تاشو در اختیار داشت اما حین دوره ی کارآموزی خود یک آیفون دریافت کرد و موفق شد علاوه بر آشنایی با این پدیده ی جدید، روی طراحی ۵۰۰ ایموجی مختلف کار کند.

او مشخصاً علاقه خاصی به قلب های رنگارنگ طراحی شده برای موبایل ها دارد و می داند که قلب قرمز به علت معنای خاصش، تقریباً جزو محبوبترین ایموجی ها به شمار می رود.

منبع: دیجیاتو

بازدید کلی 31 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.