«همسایه ها» مردم را به هم نزدیک می کند/ رضایت از پخش سریال قدیمی

«همسایه ها» مردم را به هم نزدیک می کند/ رضایت از پخش سریال قدیمی

کیهان ملکی بازیگر تلویزیون با اشاره به بازپخش سریال «همسایه ها» که از شبکه آی فیلم روی آنتن می رود به خبرنگار مهر گفت: مردم هنوز هم این سریال را دوست دارند و حالا که از آی فیلم این اثر دوباره پخش می شود آن را دنبال می کنند و راضی هستند.

وی درباره اینکه تا چه حد توانایی هایش در این سریال به نمایش گذاشته شد، گفت: فکر می کنم در این سریال تمام توانایی های من دیده نشد و حتی الان هم توانایی ها و ظرفیت هایی دارم که هنوز دیده نشده است.

ملکی با اشاره به خاطراتی از این سریال یادآور شد: در این سریال مجموعه ای از افراد توانا حضور داشتند و این موضوع برای من هیچ وقت فراموش شدنی نیست. این سریال فرصتی را برای من فراهم کرد که آن چیزی را که در ذهن بینندگان ملکه شده بود، تغییر دهم و به همه اثبات کنم که می توانم در ژانرهای متفاوت بازی کنم. تا قبل از اینکه در این سریال بازی کنم، نقش هایم تک ساحتی شده بود اما با بازی در این سریال از این موضوع فاصله گرفتم.

وی با اشاره به نقش خود در این سریال گفت: مرز ظریفی میان ملودرام و کمدی وجود دارد و اگر نتوانید این مرزبندی را رعایت و حفظ کنید، دچار چندگانگی می شوید و احتمالاً مخاطب با تو و سریال ارتباط برقرار نمی کند؛ رعایت این موضوع با توجه به نقشی که من در سریال داشتم برایم سخت بود.

این بازیگر تلویزیون در پایان درباره پخش کنونی این سریال از آی فیلم بیان کرد: «همسایه ها» سریال نسبتاً موفقی بود و فکر می کنم گزینه خوبی برای پخش از آی فیلم است چون در شرایط کنونی که مردم به دلایل مختلف کمی از یکدیگر فاصله گرفته اند، شاید این مدل سریال ها بتوانند بده بستان میان آن ها را افزایش دهند و اتفاق خوبی را در جامعه رقم بزنند.

 

منبع: مهر

بازدید کلی 13 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.