روشنک گرامی، جلوی دوربین فیلمی سینمایی

روشنک گرامی، جلوی دوربین فیلمی سینمایی

فیلمبرداری فیلم «فریدِ؟ میگه ساعت هشت» به کارگردانی مسعود فرجام که حال و هوایی اجتماعی دارد، این شب ها در هوای سرد تهران همچنان ادامه دارد.

در این فیلم سینمایی، روشنک گرامی، بازیگر جوان سینمای ایران، مقابل دوربین رفته است.

این فیلم سینمایی با حضور بازیگرانی همچون آذرخش فراهانی، سام حسامی، الهه افشاری، آزاده سدیری و شقایق فراهانی ساخته می شود و روشنک گرامی نقش اول زن آن را ایفا می کند. این بازیگر جوان که پیش از این در آثاری همچون «قاعده تصادف»، «ملبورن»، «آخرین بار کی سحر را دیدی»، «خانه دیگری» و … ایفای نقش کرده، در این فیلم سینمایی، نقش دختری جوان و امروزی را ایفا می کند که طی دو شب درگیر چالشی بزرگ می شود.

این فیلم حال و هوایی اجتماعی و جوانانه دارد و قصه آن، روایت و برشی از دو شب زندگی پنج جوان است که بر اساس تصمیمها و انتخابهای غلط، سرنوشت نافرجامی را برای خود رقم می زنند.

تمامی صحنه های این فیلم در شب رخ می دهد و گروه سازنده از روز گذشته پس از پشت سر گذاشتن جلسات فیلمبرداری در بوستان جنگلی کوهسار، کار را در لوکیشن ثابت این فیلم در خانه ای قدیمی دنبال می کنند.

این فیلم با حضور عباس رافعی در مقام مشاور پروژه و مجری طرحی امیر پرهیزکار با سرمایه گذاری کامل بخش خصوصی تولید می شود و تمامی صحنه های آن در تهران مقابل دوربین خواهد رفت. پیش بینی می شود تا اواسط دی، فیلم برداری این فیلم که اولین ساخته بلند کارگردان آن است، طول بکشد.

منبع: khabaronline.ir

بازدید کلی 70 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.