راننده تاکسی که تبدیل به سلبریتی شد!

راننده تاکسی که تبدیل به سلبریتی شد!

یک راننده تاکسی که از همسر بیمار آلزایمری خود در داخل تاکسی پرستاری و مراقبت می کند، تبدیل به یک سلبریتی در اینترنت شده است. این راننده تاکسی که اهل شهر پکن است، مدت 3 سال است که از همسرش در داخل خودرو و حین رانندگی مراقبت می کند. «شن دلی» 66 ساله پس از آنکه یکی از مسافرانش از او و همسرش عکسی تهیه کرد و ماجرای زندگی آنها را در یکی از شبکه های اجتماعی به همراه عکس آنها به اشتراک گذاشت، تبدیل به یکی از سوژه داغ شبکه های اجتماعی در چین شد.
«سای هونگ یان» که یک تاجر است، در این پست که در Weibo و WeChat به صورت گسترده به اشتراک گذاشته شد، نوشته بود که این راننده تاکسی به علت اینکه مسافران پس از دیدن همسر او در صندلی تاکسی کمتر تمایل به سوار شدن ماشینش را دارند و اقدام به لغو درخواست تاکسی می کنند، درآمد زیادی عائدش نمی شود. سای در این پست به نقل از این راننده تاکسی نوشته بود: «این زن همسر من است و با توجه به مشکلی که دارد، من مجبورم از او در داخل تاکسی مراقبت کنم.»
«گئوآ جیا»، همکار «شن» که در شرکت «تاکسی بیفانگ» کار می کند، گفت که شن پس از محرز شدن بیماری آلزایمر همسرش قصد دست کشیدن از این شغل را داشت اما بعد تصمیم گرفت از او در ماشینش مراقبت کند. بنابراین او هر روز در حالی که همسرش در کنارش در تاکسی نشسته، اقدام به رانندگی و حمل ونقل مسافران می کند.
بنا بر گفته جیا شدت بیماری زن همکارش به حدی زیاد است که گاهی او قادر به شناختن دختر و نوه هایش نیست.

 

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 22 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.