تماشا کنید: عصبانیت «بهاره افشاری» از سانسور موتورسواری‌اش در سریال «ممنوعه»

cURL error 28: Resolving timed out after 5514 milliseconds

بهاره افشاری با انتشار این ویدئو نوشت: یادمه سال ٨٩ در سریال فاصله ها که اوایل سختگیرى و حذف مثلث هاى عشقى در تلویزیون بود من براى اولین بار به عنوان یک زن در تلویزیون موتورسوارى کردم و پخش شد هیچ اتفاقى هم در کشور رخ نداد. با گذشت نزدیک به یک دهه در سال ٩٧در شبکه نمایش خانگى که به مراتب از تلویزیون فضاى بازترى دارد صحنه موتور سوارى من و قدیرى رو حذف میکنند و البته صحنه خنده هاى از سر مصرف مواد من و قدیرى که باعث میشه تصمیم غلط و بزرگى بگیریم که به تاثیر مخرب مصرف مواد تاکیید میکنه در سریال ممنوعه حذف میشود…عجباااا که یادم میاد از سال ٦٨ به مراتب در سینما صحنه هاى متعدد موتورسوارى خانم و آقا داشتیم اما براى ممنوعه همه چیز ممنوعه …حرف حسابشونم اینه که ما به روند قصه که آسیب نمیزنیم؟؟؟به روان بازیگر چى!!! …ببینم این سریالایی که بعد ما میان هم شامل این قوانین میشن!!!
مطمئنم که با این پست از پشت صحنه که براى چنین روزى گرفتم کارگردان و تهیه کننده محترممون رو دچار دردسر کردم اما منو ببخشید که بلد نیستم براى نقشى که زحمت کشیدم تلاش نکنم بلد نیستم پشت فیلمم رو خالى کنم به جاش میجنگم شاید به خودشون بیان واین صحنه ها رو برگردونن در قسمت هاى آتى که میشه بازم باشه.
از تبلیغات فیلم جدید آقاى جوان وام میگیرم و میگم :در هنر در ایران باید لبخند زد چون حتما فردا روز بدتریه…(قانون مورفى)
پ ن:پشت صحنه صحنه ایی که حذف شد که احتمالا فکر کردن ما داریم تکه ایی از فیلم همسفر رو بازى میکنیم و فیلمى از موتور سوارى من در سال ٨٩ در تلویزیون ایران

بازدید کلی 79 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.