قانون پایستگی چهره‌ها در تلویزیون

قانون پایستگی چهره‌ها در تلویزیون

هرکدام از شبکه های تلویزیون، به مناسبت شب یلدا ویژه برنامه هایی را تدارک دیده بودند و پنج شنبه شب این برنامه ها با بخش های مختلفی روی آنتن رفتند. طبق روال همیشگی، بخش اصلی این برنامه ها به گفت وگو با هنرمندان و خوانندگان اختصاص داشت. رضا رشیدپور و علی ضیا که هم اکنون به صورت روزانه، برنامه های «حالا خورشید» و «فرمول یک» را در حال پخش دارند، به اضافه حمید گودرزی که به تازگی «پنج ستاره» را روی آنتن داشته، اجرای ویژه برنامه ها را برعهده داشتند. اما از مجریان که بگذریم، در میان مهمانان برنامه های شبکه های گوناگون هم چهره های تکراری به چشم می خوردند. بدتر از این که مدت زیادی از حضور این افراد در تلویزیون نگذشته، چند نفر از مهمانان، در یک شب در برنامه های مختلف حضور داشتند! اگرچه برخی از این برنامه ها یا آیتم ها قبلا ضبط شده بود اما به هر حال، این موضوع قابل انکار نیست که مخاطبان شبکه های مختلف تلویزیون، شاهد چهره های تکراری بودند. در ادامه درباره پنج چهره ای نوشته ایم که پنج شنبه شب با اختلاف زمانی کمی در دو یا حتی سه شبکه تلویزیون دیده شدند.
مهران غفوریان
شبکه های سه و نسیم

پنج شنبه شب در حالی که مهران غفوریان به عنوان شرکت کننده مسابقه «ادابازی» در «خندوانه» دیده شد، ساعتی بعد در بخش پایانی برنامه «شب آرام» که با اجرای رضا رشیدپور از شبکه 3 سیما پخش می شد، حضور پیدا کرد. او مهمان این برنامه شده بود و در کنار امید حاجیلی با رضا رشیدپور به گفت وگو نشست.
لاله اسکندری
شبکه های دو و پنج

لاله اسکندری هم جزو چهره هایی بود که پنج شنبه شب در دو ویژه برنامه حضور داشت منتها با این تفاوت که در ویژه برنامه شبکه 5 که با عنوان «شب نشین» پخش شد، در یک آیتم حضور داشت و همراه گلاره عباسی به دیدار شهلا ریاحی بازیگر پیش کسوت سینما و تلویزیون رفته بود. لاله اسکندری مهمان برنامه «روشن ترین شب» شبکه 2 هم شد.
حجت اشرف زاده
شبکه های یک، دو و سه

حجت اشرف زاده روی پل طبیعت برای برنامه «شب آرام» شبکه 3، قطعه ای را اجرا کرد و با این نماهنگ در برنامه دیده شد. او کمتر از یک ساعت بعد، مهمان برنامه یلدایی «فرمول یک» بود و آن جا هم قطعه ای را اجرا کرد. اشرف زاده علاوه بر این ها با نماهنگی که دفتر موسیقی صداوسیما در نگارخانه پردیس، تولید کرده بود در شبکه 2 هم دیده شد.
فرزاد و بهزاد مرادی (رستاک)
شبکه های دو و سه

فرزاد و بهزاد مرادی دو خواننده گروه موسیقی «رستاک» هم در دو ویژه برنامه حضور داشتند. آن ها در ویژه برنامه «شب آرام» شبکه 3، در یک آیتم ضبط شده دقایقی درباره شب یلدا صحبت کردند و تبریک گفتند. بعد از آن هم در برنامه «روشن ترین شب» از شبکه 2 دیده شدند اما این بار به عنوان مهمان، در این برنامه حضور مفصلی داشتند.
فریدون آسرایی
شبکه های یک و دو

فریدون آسرایی هم مانند حجت اشرف زاده در لوکیشن نگارخانه پردیس، قطعه ای را خوانده بود که این نماهنگ در ویژه برنامه «فرمول یک» از شبکه یک پخش شد. تقریباً یک ساعت بعد، او به عنوان مهمان و خواننده در ویژه برنامه «روشن ترین شب» با اجرای ژیلا صادقی حضور داشت و مخاطبان تلویزیون در دو شبکه یک و 2 شاهد حضور او بودند.
منبع: خراسان

بازدید کلی 20 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.