خانم مجری از رساله دکتری اش دفاع کرد

خانم مجری از رساله دکتری اش دفاع کرد

لطیفه گودرزی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: آذر ٩٧ از حالا به بعد، در لوحه خاطرات شیرین حافظه ام، ثبت شد؛ تاریخی که چندسالی بود برایم مثل یک رویا گنگ و مبهم بود و تحققش سخت و ناممکن به نظر می رسید؛ اما بالاخره رسید روزی که انتظارش را می کشیدم تا پایانی باشد بر
تمام رنج های راه و آغازی برای مطالعه و پژوهش در حوزه تحصیلی و حرفه ام.
و من سربلندم ازین بابت که سطر به سطر و فصل به فصلش را به کوشش خویش، قلم زدم و خوب به یاد می آورم روزها و شبهای سه سال اخیر را که برای به ثمر رسیدنش چگونه سپری شد.
به پشت سر که می نگرم
روزهای تلخی را به یاد می آورم که بخشی از شغلم را فقط و فقط برای پژوهش و نگارش رساله به ناحق و با وجود سالها کسب تجربه از دست دادم،
و تنها خدا می داند آن روزها بر من چه گذشت…
حتی به توصیه استاد راهنمای ارجمندم جناب آقای دکتر نصراللهی، تدریس در دانشگاه را برای متمرکز شدن بر رساله دکتری مدتی کنار گذاشتم
اما حالا که به لطف خدا به پایان آمد این دفتر حکایت دیگری برایم آغاز خواهد شد و علاقه مندم که تدریس را جدی تر از قبل دنبال کنم? و در مورد شغل هم که خدا حتما هوایم را خواهد داشت???
.
پ.ن١: رساله دکتری اینجانب ماحصل مصاحبه با کارشناسان و نخبگانی است که در حوزه خبر و نظارت صاحبنظر و سرآمدند و امید که نتیجه کار من به عنوان اثری آکادمیک، سندی باشد برای پژوهشگران حوزه خبر و منبعی کوچک برای تلاشگرانی که به پیشبرد علمی رسانه و بویژه نظارت بر خبر عنایت ویژه دارند.
پ.ن٢: ضمن قدردانی از خانواده مهربان و صبورم و همسر عزیزم، از استادان خوبم اقای دکتر نصراللهی و جناب پروفسور فرهنگی، تشکر می کنم.
پ.ن٣: و سپاس خیلی ویژه از همکلاسی خوبم، پژوهشگر خوش فکر و فرهیخته رسانه جناب اقای دکتر هادی البرزی، که با حمایتهای بی دریغ ایشان، رساله اینجانب به سر منزل مقصود رسید????

منبع: instagram.com

بازدید کلی 112 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.