پاسخ «نرگس کلباسی» به سوالی درباره چگونگی زندگی‌‌اش

پاسخ «نرگس کلباسی» به سوالی درباره چگونگی زندگی‌‌اش

نرگس کلباسی با انتشار این عکس نوشت: سلام دوستان عزیزم، خیلی از پیغام هایی که دریافت می کنم در این راستاست که به شما بگویم چگونه زندگی من به اینصورت است که شما هم بتوانید مثل من زندگی کنید.
چند وقت پیش شخصی مطلبی فوق العاده جالب برایم تعریف کرد که کاملاً دید من را نسبت به کلمات و طرز بیان آنها تغییر داد. او به من گفت: جایی خوانده ام که آنهایی که دیگران را نصیحت میکنند، خیلی از این کار لذت میبرند ولی آنهایی که نصیحت را میشنوند، بسیار اذیت می شوند. واقعاً متوجه شدم که همینطور هست؛ هروقت یکی خود من را نصیحت می کند، اصلاً نمیتوانم گوش دهم ولی اگر کسی را نصیحت کنم خیلی از این کار لذت میبرم. از وقتی این را شنیدم و درک کردم، انگار واقعاً دنیای کلماتم عوض شد و نمیدانم که دقت کرده اید یا نه، ولی وقتی از تجربه های گذشته ام حرف میزنم سعی میکنم که دیگر نکته ای نصیحت آمیز در آن نباشد. فقط خاطراتم را تعریف میکنم و هر کس که خواست می تواند بخواند و هرآنچه که دوست دارد را از آن برداشت نماید. من باز هم باید روی این موضوع کار کنم و دارم سعی می کنم که همیشه اینگونه باشم.
پس شما دوستانی که لطف میکنید و این چنین درخواست هایی دارید، خیلی دوستتان دارم که انقدر نسبت به من لطف دارید و باید بگویم که واقعاً کسی نیستم که بتوانم چیزی به شما بگویم. مثل شما هر روز چیزهای جدید یاد میگیرم و امیدوارم همه ی ما همیشه رها، خوشحال و عاشق همدیگر باشیم . ‎دوستتون دارم.

 

منبع: instagram.com

بازدید کلی 39 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.