هنرمندانی که در جوانی همسرشان را از دست دادند؛ از زیبا بروفه تا بنیامین بهادری

هنرمندانی که در جوانی همسرشان را از دست دادند؛ از زیبا بروفه تا بنیامین بهادری

از دست دادن همسر یکی از سخت ترین غصه های دنیا است اما وقتی این داغ در جوانی اتفاق بیفتد تحمل آن بسیار سخت می شود. در این مطلب به هنرمندانی اشاره خواهیم کرد که همسرشان را در جوانی از دست داده اند.
زیبا بروفه و درگذشت ناباورانه همسرش
زیبا بروفه و همسرش پیام صابری بازیگر، گریمور و کارگردان از زوج های هنری بودند که 20 سال عاشقانه در کنار هم زندگی کردند. این زوج پسر هفت ماهه ای به نام اهورا دارند. پیام صابری یکشنبه ۱۸ آذر بر اثر ایست قلبی ناباورانه درگذشت. سجاد قره گوزلو که از بازیگران مجموعه در حال ساخت کوله پشتی به کارگردانی پیام صابری مرحوم بود درباره چگونگی درگذشت او می گوید که این بازیگر بسیار ناگهانی در منزلش دچار تنگی نفس شده و به اصرار همسرش روانه بیمارستان شده اند که متاسفانه صابری در بیمارستان فوت کرده است.
سرطانی که به مسعود رسام مهلت نداد
فریبا نادری همسر زنده یاد مسعود رسام از تهیه کنندگان برجسته تلویزیون بود. این دو هنرمند در فیلم «مروارید سرخ» با هم آشنا شده بودند. فریبا نادری درباره بیماری مسعود رسام گفته بود: سال 85 که با من ازدواج کرد دکترها می گفتند کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق، امید و همنشینی با هم باعث شد که تا سال 88 با سرطان بجنگد.
خداحافظی ابدی شراره درشتی با رضا ژیان
شراره درشتی همسر مرحوم رضا ژیان از بازیگران شناخته شده بود. این دو هنرمند در سریال زیر آسمان شهر 3 با هم بازی می کردند. رضا ژیان در سال 1381 در سن 53 سالگی درگذشت.
تصادف تلخ بنیامین 
از اتفاقات تلخی که واکنش های زیادی داشت درگذشت همسر بنیامین بهادری بود. در سال 1392بنیامین بهادری با همسرش نسیم حشمتی، و دختر دو ساله شان سوار بر خودروی بودند، که سرعت زیادی اتومبیلی باعث واژگونی خودروی آنها شد. در این حادثه همسر بنیامین که راننده هم بود، درگذشت و راننده ای که باعث این تصادف شده بود، متواری شد.
برای همه این عزیزان درگذشته آمرزش و مغفرت و برای بازماندگانشان صبر و شکیبایی آرزومندیم.

منبع: akharinkhabar.ir

بازدید کلی 199 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.