«جیمز باند» جدید در بهار فیلمبرداری می‌شود

«جیمز باند» جدید در بهار فیلمبرداری می‌شود

با آغاز فیلمبرداری «باند۲۵» در بهار، فیلم بعدی «جیمز باند» با نقش آفرینی مجدد «دنیِل کرِیگ» و «لئا سیدو» به سینماها می آید.
با آغاز فیلمبرداری «باند۲۵» فیلم بعدی «جیمز باند» با نقش آفرینی مجدد «دنیِل کرِیگ» و «لئا سیدو» در نقش «مادلین سوان» روانشناس به سینماها می آید.

خبر بازگشت «دنیِل کرِیگ» که از قبل منتشر شده بود و حالا «لئا سیدو» به جیمز باند برگشته و «کِری جوجی فوکوناگا» نیز نویسندگی و کارگردانی «باند۲۵» را برعهده خواهد داشت.

دنیل کریگ در حال حاضر سر صحنه فیلمبرداری «چاقوها بیرون» فیلمی تریلر از «رایان جانسون» حضور دارد و فوکوناگا هنوز نسخه فیلمنامه «باند۲۵» را به اتمام نرسانده است اما کارهای اولیه و پیش تولید جدیدترین سری فیلم جیمز باند آغاز شده است. علاوه بر بازی لئا سیدو، کمپانی «ائون» به دنبال دو هنرپیشه زن دیگر می گردد؛ یکی برای ایفای نقش «مامور ام آی سیکس» که با جیمز باند کار می کند و دیگری برای یک زن مرموز که از جمله تبهکاران است.

بنابر گفته برخی منابع، «رمی مالک» قرار است در نقش تبهکار در «باند۲۵» ظاهر شود لیکن برنامه فشرده کاری او در فصل آخر «آقای روبات» که فیلمبرداری آن از ماه مارس تا جولای به طول می انجامد احتمال حضور او در این فیلم را کمرنگ می کند.

کمپانی ام جی ام قرار است طبق برنامه ریزی در تاریخ ۱۴ فوریه سال ۲۰۲۰ در همکاری با کمپانی «آناپورنا» فیلم را منتشر کند. کمپانی یونیورسال نیز توزیع جهانی آن را برعهده خواهد داشت.

منبع: فارس

بازدید کلی 35 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.