غذای مورد علاقه خاندان سلطنتی انگلیس با قیمت نجومی!

غذای مورد علاقه خاندان سلطنتی انگلیس با قیمت نجومی!

روز های پیش از جشن کریسمس شلوغ ترین فصل کار برای تولیدکنندگان ماده خوراکی است که یکی از اصلی ترین مشتریان آن خاندان سلطنتی انگلیس هستند.
خاویار بلژیک ماده غذایی بسیار گرانقمیتی است که مشتری اصلی و ثابت آن خاندان سلطنتی انگلیس هستند. در روزهای باقیمانده تا جشن کریسمس حسابی سر تولیدکنندگان آن شلوغ است و این ایام شلوغ ترین روزهای کاری برای آنها محسوب می شود تا جشن سال نو میلادی آماده باشند.

بد نیست بدانید که قیمت هر کلیو از این خاویار مخصوص بلژیک تقریبا چیزی میان 1300 تا 4000 پوند است. شرکت مشهور ویلی وردونک یکی از تولیدکنندگان سرشناسی است که در یک مزرعه ماهی خاویار را پرورش داده و با دقت تمام بر تغذیه آنها نظارت دارد. مدیر این مجموعه در شعبه شهر موسکرون درباره حرفه خود می گوید: ما در تلاش هستیم که تازه ترین و با کیفیت ترین تخم ماهی خاویار را به مشتری های خاص ارائه دهیم و با تولیدکنندگان بزرگی چون چین و ایتالیا نیز رقابت داریم.

البته ناگفته نماند ملکه انگلیس از رژیم غذایی خاصی برای خود پیروی می کند که دارن مک گریدی آشپز سابق کاخ باکینگهام با 15 سال سابقه در دربار انگلیس درباره منوی غذایی الیزابت دوم توضیحاتی ارائه داد. به گفته این سرآشپز در رژیم غذایی ملکه از برنج، سیب زمینی و ماکارانی خبری نیست و اسم سیر هم اصلا و ابدا در آن جایی ندارد. همچنین تمامی خدمتکاران نیز از مصرف آن محروم هستند تا رایحه ناخوشایندش در فضای قصر نپیچد. علاقه الیزابت دوم به ورقه های نازک گوشت اما انکار ناپذیر است و خوردن موز هم تنها به صورت قطعه های کوچک و با چنگال برای وی لذتبخش است. در ادامه تصاویری که یورونیوز درباره تولید خاویار برای خاندان سلطنتی انگلیس منتشر کرده را مشاهده می کنید.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 35 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.