توصیه خواننده مشهور زن برای عدم ورود دختران آمریکایی به صنعت موسیقی

توصیه خواننده مشهور زن برای عدم ورود دختران آمریکایی به صنعت موسیقی

جنبش ME_TOO (به معنای “منم همینطور” درباره بیان تجربیات افراد سرشناس از آزار و تجاوز جنسی) زمینه ای را فراهم کرد که سلبریتی های دیگری اصرار خصوصی خودشان و پشت پرده های هالیوود و صنعت موسیقی آمریکا را افشا کنند. «تینا ترنر» خواننده سرشناس آمریکایی که زندگی پر و فراز نشیب خصوصی اش در دهه هشتاد و ۹۰ تیتر اغلب رسانه ها بود، اخیرا پشت پرده زندگی خصوصی خود را در قالب کتاب خاطراتش منتشر کرده است.انتشار خاطرات ترنر ۷۸ ساله جنجال های فراوانی به همراه داشته است.
او در گفت وگوی اخیرش با شبکه amc اشاره می کند:” صحبت از بعضی چیزها من را خیلی احساساتی می کند و بدترین لحظات زندگی من با «آیک ترنر» گذشت.
ترنر خواننده و آهنگسازی است که ترنر فعالیت هایش را در قالب همکاری دو نفره از دهه شصت با او آغاز کرد.او در گفت وگویش اشاره می کند” او (آیک) درد و رنج فراوانی را به من تحمیل کرد. آیک در ابتدای زندگی امان خیلی با من خوب بود. در واقع آیک مرا به شهرت رساند اما اعتقاد دارم که برای او، من یک برده جنسی بودم و آزار و اذیت های آیک در مقطعی به اوج خود رسید و حتی نزدیک بود به قیمت جان من تمام شود.
ترنر اشاره می کند: ” همیشه یا چشمم سیاه بود یا بینی ام شکسته شده بود یا لبم پاره بود. در کتاب«قصه عشق من» که شرح خاطرات اوست ترنر می نویسد :” دیگر نمی توانستم برده بودن را تحمل کنم و به همین خاطر ۵۰ عدد قرص خواب خوردم تا برای همیشه از دست آیک خلاص شوم، اما جان سالم به در بردم و پس از آن چندین سال برای فرار کردن از دست آیک نقشه می کشیدم.
زندگی در مقام یک برده برای من تمام شده بود و فقط می خواستم آیک را ترک کنم. او پس از جدا شدن از آیک تا مدت ها از خوانندگی فاصله گرفت و منزل دوستانش را تمیز می کرد. حتی دوستانش به او می گفتند:”تینا تو چرا از خوانندگی دست کشیده ای و به نظافت منزل دیگران روی آورده ای؟”

تمیز کردن توالت بهتر از خوانندگی در صنعت موسیقی آمریکاست
او در کتابش اشاره می کند: آنقدر زندگی در فضای موسیقی برایم زجرآور بود که دلم نمی خواست به آن موقعیت بازگردم و فقط اصرار داشتم خرج خود را درآوردم، تمیز کردن توالت دیگران خیلی بهتر از خوانندگی در صنعت موسیقی آمریکایی است.
من موقعی به صنعت موسیقی آمریکایی بازگشتم که یک زن ۴۴ ساله بودم و کمتر کسی می توانست از من سوء استفاده کند. او در حال حاضر با یک سرمایه گذار سابق موسیقی به نام اروین باخ (آلمانی تبار) که از سلاطین موسیقی – بازنشسته – است ،ازدواج کرد که ۱۶ سال از او کوچکتر است.
اما روز ازدواجش در هفتادو سه سالگی سکته می کند. در زندگی تمام سلبریتی ها همواره یک تراژدی آماده انفجار است و پس از ازدواج با باخ و رهایی از سکته مغزی، چندی بعد پسرش خودکشی می کند. ترنر ۷۸ ساله هم اکنون در زوریخ زندگی می کند در جایی از کتابش می نویسد: من به هیچ دختر آمریکایی که صدای خوبی دارد توصیه نمی کنم که وارد صنعت موسیقی بشود.

منبع: مشرق

بازدید کلی 10 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.