حال «حسین محب‌اهری» خوب نیست

حال «حسین محب‌اهری» خوب نیست

بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که مدت هاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند و همین چند وقت پیش خبر حضور او در سریال «محکومین ۲» مخابره شد به دلیل تشدید بیماری در بیمارستان لاله بستری شد.
حسین محب اهری بازیگر قدیمی تلویزیون، تئاتر و سینما غایب سالگرد “منوچهر نوذری” بود و جای او در میان “صبح جمعه ای ها” خالی بود. وقتی از بیوک میرزایی و علیرضا جاویدنیا جویا شدیم اشاره کردند حال حسین محب اهری خوب نیست و به بیمارستان منتقل شده است. از این رو با این بازیگر پیشکسوت تماس گرفتیم و او این خبر را تأیید کرد.
محب اهری درباره وضعیت جسمانی خود با اشاره به وخامت بیماری اش گفت: امروز در برنامه منوچهر نوذری نتوانستم کنار دوستان “صبح  جمعه با شما” باشم و آن ها را در ضبط این برنامه همراهی کنم چون چند روزی است به دلیل وخامت بیماری ام در بیمارستان لاله بستری شده ام. از مردم عزیز کشورم و دوستان و همکارانم درخواست دارم برای من دعا کنند تا ان شاالله دوباره بتوانم در رادیو، تلویزیون و تئاتر کارهای درخور شأن ملت ایران انجام دهم.
وی افزود: حال خوبی ندارم و همه اوضاع و احوال وخیم گذشته دوباره برگشته و در بخش آنکولوژی بیمارستان لاله بستری شده ام.
گفتنی است، حسین محب اهری از سال 53 وارد حرفه بازیگری شده و بیش از 130 تئاتر و فیلم سینمایی و تلویزیونی داشته است و نزدیک به هفت سال است که دچار سرطان لنف دست است.

منبع: تسنیم

بازدید کلی 20 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.