جشن تولد ساده و جالب یک شاهزاده

جشن تولد ساده و جالب یک شاهزاده

دوستی با طبیعت و مراقبت از موهبت های الهی آفریده شده در محیط زیست، یکی از کارها و اقدامات زیبا و قابل تحسینی است که میلیون ها طرفدار در سراسر دنیا دارد.
محافظت از محیط زیست برای سر زنده ماندن درختان و حفظ سلامت انسان به واسطه وجود محیط زیستی پاک و بدون زباله از جمله مواردی است که اگر چه تقریبا همه افراد در مورد آن اتفاق نظر دارند اما تنها عده کمی برای طبیعت سبز خدادادی احترام و ارزش قائل هستند.
پاکسازی جنگل ها و کوه ها از زباله هایی که افراد در جریان خوشگذرانی و طبیعت گردی خود بر جای می گذارند توسط دوستداران طبیعت و حامیان محیط زیست، کار پسندیده و بسیار زیبایی است اما ای کاش افراد زباله های روز تفریح خود را در محیط زیست رها نکنند.
در اقدامی عجیب و متفاوت یک شاهزاده مالزیایی سالروز تولد 52 سالگی خود را در طبیعت و به گونه ای باور نکردنی سپری کرده است. این شاهزاده 52 ساله به جای گرفتن یک جشن تولد پر هزینه و تجمل گرایانه، در روز تولدش دل به طبیعت نزدیک محل زندگی خود سپرده است و زباله های محیط آن را جمع  آوری کرده است.
اقدام ماندگاری که این شاهزاده اهل مالزی انجام داده است می تواند الگوی خوبی برای همه آقا زاده هایی باشد که میلیون ها تومان صرف گرفتن جشن تولد لاکچری و سرشار از تجمل و اسراف خود می کنند.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 5 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.