باران کوثری و سهیل بیرقی در فرانسه

باران کوثری و سهیل بیرقی در فرانسه

باران کوثری با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:
اکران سراسری «عرق سرد» در فرانسه
رونمایی از پوستر فرانسوی فیلم
.
فیلم سینمایی «عرق سرد» تازه ترین ساخته سهیل بیرقی، با نام «اجازه » در سینماهای فرانسه روی پرده می رود. این فیلم قرار است از چهارشنبه در سینماهای فرانسه به نمایش دربیاید
.
در جلسه پیش نمایشی که برای این فیلم در مرکز فورم دزایماز (وابسته به شهرداری پاریس) با حضور سهیل بیرقی و باران کوثری تدارک دیده شده بود، «عرق سرد» برای علاقه مندان به نمایش درآمد و با استقبال تماشاگران رو به رو شد. بیرقی و کوثری پس از نمایش فیلم به سوالات حاضران درباره «عرق سرد» پاسخ دادند.
.
پوسترهای این فیلم توسط پخش کننده فرانسوی در نقاط مختلف شهر به نمایش گذاشته شده و جمله ای که روی آن نوشته شده جالب توجه است: «مبارزه یک زن مدرن در ایران».
.
این روزها در نقاط مختلف فرانسه تجمعاتی درباره حقوق زنان برپا می شود و رسانه های این کشور بسیار در این باره صحبت می کنند، فیلم «عرق سرد» جدای از نوع ساخت و بازی، به دلیل سوژه ای که دارد می  تواند در سینماهای فرانسه اکران موفقی را تجربه کرده و مورد پسند علاقه مندان قرار بگیرد.
.
به دلیل حضور فیلمی دیگر با نام «عرق سرد»، این فیلم با نام فرانسوی «اجازه » در سینماهای این کشور به نمایش درخواهد آمد. این عنوان را پخش کننده فرانسوی انتخاب کرده است.
.
کمپانی Sophie Dulac از بزرگترین پخش کننده های فرانسه، اکران «عرق سرد» را در این کشور بر عهده دارد

منبع: instagram.com

بازدید کلی 15 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.