سورپرایزهای عجیب هواداران بازیگران؛ از دسته گل میلیونی تا هدیه دادن زمین!

سورپرایزهای عجیب هواداران بازیگران؛ از دسته گل میلیونی تا هدیه دادن زمین!

رفتارهای عجیب برخی هواداران بازیگران و چهره های مشهور گاهی اوقات عجیب و غیرمنتظره است.
تماشای یک فیلم جذاب، شنیدن موسیقی دلنواز، خواندن یک کتاب مهیج، می تواند فکر و روح افراد را درگیر کند. بنابراین بازیگر، خواننده و نویسنده به عنوان کسانی که در حاصل یک کار هنری بیشتر دیده می شوند، تاثیر زیادی بر مخاطبان خود دارند. میزان اثرپذیری در بین افراد، متفاوت است برخی از هوادارن آنچنان عاشق سلبریتی ها می شوند که همه زندگی شان را در مسیر آن چهره سرشناس قرار می دهند. در ادامه برخی از کارهای عجیب هواداران سلبریتی های ایرانی آمده است. با ما همراه باشید.
1977 شاخه گل تقدیم به الهام حمیدی!
یکی از هواداران در اکران فیلم «ما همه گناهکاریم» 1977 شاخه گل به مناسبت سال تولد الهام حمیدی را به وی هدیه داد! این بازیگر در پاسخ به این اقدام گفت: واقعا هیجان زده ام این همه گل را یکجا ندیده بودم.

طرفداری که جانِ «الناز شاکردوست» را نجات داد!
چند هفته پیش الناز شاکردوست ویدئویی از گیر افتادنش در جاده چالوس منتشر کرد. صبح روز بعد با انتشار تصویری از یک نان نوشت: دم اون طرفداری که جونمو نجات داد لااقل! مرسی بابت نان.
طرفداران پر و پا قرص آقای سوپر استار
بی شک طرفداران محمدرضا گلزار از پیگیرترین و متعصب ترین هواداران سلبریتی های ایرانی هستند. جایی نیست که گلزار باشد و مورد استقبال طرفدارانش قرار نگیرد. گاهی اوقات جنجال هایی را هم برای وی به همراه داشته است از خواستگاری تا تجمع جلوی خانه پدر ی اش در روز اربعین.

250 متر زمین ناقابل پیشکش «محسن افشانی»!
محسن افشانی که در این چند سال حاشیه های زیادی از حذف شدن در ماه عسل تا داشتن بادیگارد، سفر دبی، ازدواجش و درگیری با ساشا سبحانی داشته، جالب است بدانید که تقریبا سه سال قبل یکی از هوادارانش یک زمین 250 متری به وی هدیه داد!

منبع: akharinkhabar.ir

بازدید کلی 68 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.