سام درخشانى: گلزار سوپراستار است و با نظر پژمان مخالفم!

سام درخشانى: گلزار سوپراستار است و با نظر پژمان مخالفم!

سام درخشانى روز گذشته با حضور در برنامه «من و شما»، خیلی شفاف و با صراحت درباره حاشیه های پیرامونش سخن گفت.
درخشانی در ابتدای صحبت هایش در پاسخ به سوال آرش ظلی پور که آیا بازیگر پولسازی هست یا نه گفت: چند فیلم اخیر نشان می دهد که این اتفاق افتاده است. فیلم تگزاس به نمایش خانگی آمده بود که در کمال تعجب همچنان روی پرده داشت در شهری مثل اصفهان می فروخت. کما اینکه من فکر می کنم اغلب اوقات این فیلم خوب است که می فروشد نه بازیگر؛ مثلا اگر در «آینه بغل» من را می گذاشتند، اگر گلزار می توانست ۲-۳ میلیارد سهم فروشش باشد خب من هم یک میلیارد می توانم.
***رضا گلزار سوپراستار است و با نظر پژمان مخالفم!
وی درباره اظهارنظر پژمان بازغی در «من وشما» درباره اینکه رضا گلزار سوپراستار نیست، عنوان کرد: من با این نظر مخالفم و معتقدم وقتی کسی را مردم به اسم بشناسند و هرجا برود او را با انگشت نشان دهند و محبوب باشد مثل علی دایی، مثل گلزار و … یعنی سوپراستار است. پژمان می خواهد تعریف خودش را از سوپراستار داشته باشد، اما من آن نظر را ندارم.
او  در ادامه به پیشنهاد های اجرا که داشته اشاره کرد و درباره اجرای همکارانش گفت: شروع رضا گلزار اصلا خوب نبود، اما رفته رفته خیلی کارش بهتر شد. پژمان (بازغی) هم اولش خوب نبود، اما تازگی که کودک شو را دیدم خیلی خوب و پخته شده بود. حمید گودرزی هم به نظرم چارچوبش مشخص نیست؛ گاهی از چارچوب خارج می شود و گاهی نه. درکل چیزی که این برنامه ها را پیش می برد، فقط ستاره است.
***آشتی سام درخشانی و حمیدگودرزی
ظلی پور در این لحظه از درخشانی پرسید که آیا بعد از نقد تندی که به حمیدگودرزی مبنی بر اظهارنظرش درباره نویدمحمدزاده داشته با او قهر است. درخشانی در پاسخ عنوان کرد: نمی دانم که حمید با من قهر است یا نه، اما یک بار او را در رستورانی دیدم که، چون با هم برخوردی نداشتیم گمان میکنم قهر است.
وی همچنین در تکمیل حرفش گفت: گاهی وقت هایی که حالمان خوب نیست، نباید از خانه بیرون بیاییم و مصاحبه کنیم و اظهارنظر کنیم. خود من وقتی این حس پیش می آید، سعی می کنم هیچ اظهارنظری نکنم. حمید هم آن روز ها حالش احتمالا خوب نبود و نباید آن حرف را می زد.
در این اثنا مجری برنامه با حمید گودرزی ارتباط تلفنی برقرار کرد و این دو بازیگر روی آنتن زنده «من وشما» با هم آشتی کردند.
***حاضرم برای نقش خوب هرکاری بکنم
درخشانی با بیان این نکته که نقش نوید محمدزاده را در «ابد و یک روز» خیلی دوست دارد، اظهار کرد: حاضرم برای نقش های خوب هرکاری می توانم بکنم، چون عاشق نقش های سخت هستم و پیش از این هم در بعضی از نقش ها این تجربه را داشتم.
اظهارات شفاف و جنجالی درباره انصراف از «شبکاری»
اما در بخش دیگر از این گفتگو درخشانی از حواشی عدم حضورش در نمایش «شب کاری» برای اولین بار در تلویزیون گفت و توضیح داد: ما را می خواستند کاملا فقیرانه به آن سفر ببرند. نه هتل داشتیم و نه شام و نهار و باید با اسپانسر این طرف و آن طرف می رفتیم و یک خانه گرفته بودند که همه بازیگران آنجا باشند. همسر من به من اجازه نمی داد و راضی نبود که من به عنوان یک مرد متاهل با بازیگران دیگر در یک خانه باشم.
***توضیحات شفاف درخشانی درباره به دنیاآمدن فرزندش در کانادا
درخشانی همچنین در پاسخ به این سوال که چرا خواسته فرزندش در کانادا به دنیا بیاید، بیان کرد: من اقامت کانادا را دارم و یک هدیه ارزشمند را با تولد فرزندم خواستم به او بدهم و برای او عین یک امکان است که می تواند بعد ها از آن استفاده بکند یا نکند. این به آن معنا نیست که من ایران را دوست ندارم، چون من عاشق کشورم هستم و وقتی می بینم یک زن انگلیسی از کشور من مستند می سازد، به پهنای صورتم اشک می ریزم که چرا ما قدر کشورمان را نمی دانیم.
این بازیگر در پایان از این گفتگو اعلام رضایت و عنوان کرد خوشحال است که به صورت شفاف با مردم صحبت کرده است.
گفتنی است؛ «من و شما» به تهیه کنندگى هادى قندى، اجراى آرش ظلى پور و سردبیرى دنیا خمامى جمعه ها به صورت زنده ساعت ۱۳ از شبکه شما به صورت زنده پخش میشود.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 32 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.