شانس بالای کریستین بیل برای دریافت اسکار

شانس بالای کریستین بیل برای دریافت اسکار

با نزدیک شدن به مراسم اسکار سال 2019 تمامی افکار عمومی اهالی سینما و دوستداران این هنر به شانس های اصلی رشته های مختلف برای دریافت جوایز معطوف می شود.

به طور معمول یکی از جذاب ترین جوایز در مراسم اسکار جایزه بهترین بازیگر مرد و زن است. این جایزه همواره رقبای بسیار سرسختی را داشته است. سال گذشته گری اولدمن توانست این جایزه را از آن خود نماید.
کریستین بیل بازیگر بزرگ سینمای هالیوود که در فیلم بتمن ساخته کریستوفر نولان درخشیده بود این بار با گریمی کاملاً متفاوت در نقش “دیک چنی” به ایفای نقش پرداخته است. وی امسال یکی از شانس های مسلم دریافت اسکار محسوب می شود.

فیلم سینمایی “معاون” به کارگردانی “آدام مک کی” اکران بین المللی خود را از 21 دسامبر 2018 در سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد.
علاوه بر کریستین بیل بازیگرانی همچون استیو کارل در نقش دونالد رامسفلد و بیل پولمن نیز نقش نلسون راکفلر فرماندار سابق نیویورک و معاون رییس جمهور جرالد فورد بین سال های ۱۹۷۴ تا ۱۹۷۷ را بازی خواهد کرد.

آدامز و بیل قبلاً نیز در فیلم «حقه بازی آمریکایی» (American Hustle) همبازی بوده و این دومین کار مشترک آن ها به شمار می آید.

فیلمبرداری این اثر به تازگی به پایان رسیده و به همین مناسبت تصاویری از حضور بیل در این فیلم منتشر شده است که نشان از افزایش وزن فوق العاده ای بازیگر داشته است.

منبع: میزان

بازدید کلی 21 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.