سرنوشت پول‌های جمع‌آوری شده توسط «نیکی کریمی» برای زلزله‌زدگان کرمانشاه چه شد؟

سرنوشت پول‌های جمع‌آوری شده توسط «نیکی کریمی» برای زلزله‌زدگان کرمانشاه چه شد؟

روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ارتباط با تفاهم نامه این مرکز با نیکی کریمی برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه توضیحاتی ارائه داد.
کیان جوادی مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان درباره تفاهم نامه این مرکز با نیکی کریمی بازیگر سینما به منظور کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: طبق تفاهم با خانم کریمی قرار شد تا یک ساختمان در سرپل ذهاب که توسط ایشان اجاره شده است، در اختیار ما قرار بگیرد و ما بتوانیم به مدت دو سال از این ساختمان برای انجام فعالیت های خود استفاده کنیم.
وی افزود: بخشی از ساختمان کانون به دلیل زلزله سال گذشته تخریب شده و باید مورد بازسازی قرار بگیرد و نیاز داشتیم مکانی را به طور موقت در اختیار بگیریم تا کودکان و نوجوانان بتوانند از این فضای موقت استفاده کنند.
جوادی اظهار کرد: علاوه بر این، قرار است خانم کریمی یک خودرو به عنوان کتابخانه سیار در مناطق زلزله زده را خریداری کنند و در اختیار ما قرار دهند.
مدیر روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ادامه در خصوص هزینه های جمع آوری شده توسط نیکی کریمی بیان کرد: ما در جریان پول هایی که توسط ایشان جمع آوری شده قرار نداریم و صرفاً این تفاهم نامه برای کمک به کودکان و نوجوانان زلزله زده کرمانشاه بین کانون و نیکی کریمی منعقد شده است.
گفتنی است؛ استاندار کرمانشاه در مصاحبه ای رادیویی درباره پول های جمع آوری شده توسط سلبریتی ها گفته بود؛ «ما در جریان فعالیت برخی از هنرمندان و شخصیت ها از جمله علی دایی، نرگس کلباسی و صادق زیبا کلام که کمپین جمع آوری کمک های مردمی راه اندازی کرده بودند، هستیم؛ اما در این میان نیکی کریمی با ما هیچ گونه ارتباطی جهت هماهنگی هزینه کرد این پول ها نداشته است».
شایان ذکر است؛ ما برای پیگیری این موضوع با نیکی کریمی تماس گرفت، اما وی تا کنون در این باره پاسخگو نبوده است.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 14 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.