عروس موقر در یکی از پرخرج‌ترین عروسی‌های مسکو

عروس موقر در یکی از پرخرج‌ترین عروسی‌های مسکو

در هفته گذشته عروسی باشکوهی در چچن برگزار شد. این عروسی یکی از لوکس ترین و پرخرج ترین  عروسی ها در مسکو بوده است. تنها برای طراحی چمدان های هدیه عروس به خانواده داماد حدود ۲۳۰ هزارپوند هزینه کردند.
در این جشن باشکوه، که مطابق با سنت های چچن برگزار شده بود هیچ گونه مشروبات الکلی سرو نشد و عروس فقط ایستاده بود و سخنی نمی گفت. با توجه به رسم و رسوم چچنی ها، داماد کنار عروس نبود و پس از مراسم او را همراهی کرد.
آینا عروس ۲۲ ساله که برادر زاده سرمایه دار معروف ” Umar Dzabrailov” است با دو لباس عروس به قیمت ۳۵۰ هزار پوند که طراحان لبنانی برای او آماده کرده بودند ظاهر شد.
طراحان ابتدا برای او لباسی با دامنی شفاف طراحی کردند، اما “آینا” قبل از مراسم عروسی مدل آن را تغییر داد. او از جواهراتی که گالری” Graff Diamonds” یک برند انگلیسی ساخته است، استفاده کرد. عروس به همراه مادرش برای این مراسم از مغازه های میلان و پاریس و دبی خرید کرد.
“آینا” در این مراسم بسیار جدی ظاهر شد. همانطور که رسوم چچن می گوید که عروس باید بسیار متین و مؤقر رفتار کند و ساکت باشد. او فقط می تواند لیوانی آب به مهمانان تعارف کند و برای آن ها آرزوی سلامتی داشته باشد.
او برای ایستادن جایگاه مخصوص داشت و در رقص هایی که زنان و مردان نباید به هم زیاد نزدیک شوند شرکت نکرد.
حدود ۶۰۰ مهمان در این جشن دو روزه شرکت کردند و گفته می شود عروس هدایای خود را در چمدان هایی با برند های ” Louis Vuitton, Etro ,Versace ” به روسیه آورده است.
مهمانان در طول مراسم به عروس و داماد هدایایی می دهند. زنان بیشتر لوازمی که برای خانه نیاز است و مردان پول یا گوسفند می دهند.
یکی دیگر از برادرزاده های “عمر” با لباس ۴۵ کیلوگرمی در هواپیمای شخصی اش. لباس او به قدری سنگین بود که برای سوار شدن چندین خدمه به او کمک کردند.

منبه: akharinkhabar.ir

بازدید کلی 60 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.