شکایت بازیگر سینما از «علی دایی» به کجا رسید؟

شکایت بازیگر سینما از «علی دایی» به کجا رسید؟

امیرحسام شجاعی، بازیگر سینما از پیگیری شکایت خود از علی دایی خبر داد.
امیرحسام شجاعی گفت: ۹ ماه از شکایتم از علی دایی و همراهانِ ایشان می گذرد و در طی این مدت بازپرس پرونده ام عوض شده که دلیل آن را نمی دانم ولی پرونده همچنان باز است و بنده پیگیر شکایتم هستم. البته در این مدت سکوت کرده ام و کار ها را به وکیلم سپرده ام و خودم شاکی ام و خطایی نکرده ام که فراری باشم.
وی با بیان اینکه امروز نیز قصد داشت به سکوتش ادامه بدهد اما دوستان با سخنانی که در رسانه ها بیان کرده اند مرا مجبور به پاسخگویی کردند، افزود: بار ها مرا با الفاظی نظیر معلوم الحال و فراری و کلاهبردار خطاب قرار داده اند و اخیرا هم سرپرست تیم سایپا در صداوسیما و شخصِ علی دایی در یکی از رسانه ها برای توجیه رفتارشان در بازی اخیر سایپا با پرسپولیس، از چنین الفاظی بر علیه من استفاده کرده اند که به خاطر این موضوع هم در دادگاه رسانه شکایت کرده ام و آن ها باید سخنانی که علیه من گفته اند را ثابت کنند.
وی ادامه داد: مدعی شده اند من به این دلیل ماجرا را پیگیری می کنم چون قصد مشهور شدن داشته ام در صورتی که اگر در تمام این سال ها اهلِ شو و نمایش بودم، حداقل در مورد فیلم هایی که بازی کرده ام، مصاحبه می کردم نه اینکه جلوی دوربین تلویزیونی بگویم کتک خورده ام تا معروف شوم و در تمام این مدت با صبر و پله پله بالا آمده ام و سعی کردم با کارهایی که می کنم، دیده و شناخته شوم زیرا من بازیگر سینما هستم.
بازیگر فیلم سراسر شب با اذعان به اینکه نفوذ و روابط علی دایی را ندارد، افزود:   همان موقع خیلی از دوستان به بنده توصیه کردند که شکایت نکنم چون نمی شود با قدرت و نفوذ برخی دوستان درافتاد ولی من خواستم به خودم ثابت شود که حق گرفتنی است. اگر نتوانم حقم را بگیرم ایشان را به خدا واگذار می کنم. می دانم برخی دوستان به جاهایی وصل هستند و همواره از اعتماد مردم مایه می گذارند و این امر موجب می شود که گاه اقداماتی خلاف عرف یا اخلاق از آنها بروز یابد.
امیرحسام شجاعی، بازیگر سینما است و تاکنون در فیلم هایی همچون سراسر شب، دربست آزادی، خنده های آتوسا، پل خواب، نسترن های وحشی با کارگردان هایی همچون فرزاد موتمن، مهرشاد کارخانی، علیرضا فرید و رهبر قنبری همکاری کرده است.
در اسفند ماه ۹۶ مواجهه وی با علی دایی در هتل پردیس رشت باعث درگیری شد و به ادعای او ضرب و شتم وی انجامید.

منبع: ilna.ir

بازدید کلی 16 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.