تماشا کنید: تهمینه میلانی برای اولین بار به جنجال های نقاشی های کپی شده اش پاسخ داد

تهمینه میلانی در یک گفت وگوی تصویری از حاشیه های پیش آمده برای نمایشگاه نقاشی هایش گفت و آن را حرکتی سازمان دهنده دانست.
تهمینه میلانی، کارگردان صاحب نام سینما که مدتی پیش برگزاری نمایشگاه نقاشی هایش حواشی بسیاری در پی داشت، در گفت وگوی تصویری با ایرنا از واکنش های منفی به این اتفاق انتقاد کرد.

میلانی ضمن اشاره به آنچه در نمایشگاه نقاشی اش گذشت، گفت: «جریانی که از طریق برادرها و گروه فشار حمایت می شد، با ترفندی شروع کردند به جدا کردن نقاشی های من و گذاشتن شان در کنار آثاری دیگر و القای این که کارهای من کپی است. آنان توهین های بسیار غم انگیزی به من کردند اما درد اینجا بود که بسیای از آدم های ساده دل شروع به قضاوت کردند. در ادامه، حمله گروه فشار به صفحات من شروع شد و توهین های بسیار رکیک به من کردند.»

او ادامه داد: «شبکه های تلویزیون ایران هم که اهمیتی به آدم هایی مانند من نمی دهند، هر چقدر که کارهای خیر و انسانی انجام دهیم، شروع کردن به همراهی با این حملات. برنامه «دخترانه» شبکه سه، خبر ۲۰:۳۰ و شبکه های دیگر، به ویژه آقایی به نام سرشار که ظاهرا مسئول بخش کودک تلویزیون هستند، یک توییت توهین آمیز کردند. من چند نقاشی دارم که قبلا در فضای مجازی گذاشتم و برخی از دختران که آن ها را دوست داشتند از من اجازه گرفتند تا از روی شان نقاشی کنند و من هم اجازه دادم اما نقاشی هایشان ضعیف بود. آقای سرشار نقاشی یک دختر جوان کم سن و سال از نقاشی های من را گذاشت و درباره آن نوشت تهمینه میلانی هفت ساله از تهران.»

میلانی افزود: «این آقا به من توهین نکرد، بلکه به بچه ها توهین کرد، بعد هم می توانست تحقیق کند تا متوجه شود که این نقاشی متعلق به من نیست. پس چرا این کار را کرد؟ چون هدفمند است و این جایگاهی که دارد حقش نیست و نباید مدیر جایی شود که با کودک سر و کار دارد. بنابراین امیدوارم بتوانیم این ها را از جایگاهی که هستند جابه جا کنیم.»

منبع: khabaronline.ir

بازدید کلی 7 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.