مذاکره برای ساخت «فوق لیسانسه‌ها»

مذاکره برای ساخت «فوق لیسانسه‌ها»

سروش صحت نویسنده، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که ساخت چند سریال تلویزیونی را به عهده داشته و تاکنون دو فصل از سریال «لیسانسه ها» را به روی آنتن برده از فعالیت های جدیدش گفت.
سروش صحت درباره روند تولید فصل سوم سریال «لیسانسه ها» بیان کرد: این هفته تصمیم خواهیم گرفت که ادامه این سریال را بسازیم یا به جای آن اثر دیگری را تولید کنیم.

صحت در ادامه گفت: اگر قرار باشد این سریال با عنوان «فوق لیسانسه ها» به مرحله تولید برسد با همان ترکیب قبلی آن را جلوی دوربین خواهیم برد و فقط ممکن است برخی از بازیگران تغییر کنند؛ زیرا مدتی از تولید آخرین فصل این اثر تلویزیونی گذشته است و برخی از بازیگران در پروژه های دیگری مشغول به کار شده اند. حال باید دید کدامیک از آنها مشغول به کارند و چه کسانی می توانند در پروژه حضور یابند؛ البته اگر ساخت سریال «فوق لیسانسه ها» منتفی شود برای ساخت و تولید یک سریال دیگر اقدام خواهم کرد.

صحت در پایان، درباره تولید اثر سینمایی اش نیز گفت: در حال حاضر مشغول پیش تولید فیلم سینمایی ام هستم که تهیه کننده آن آقای محمدرضا تخت کشیان هستند و فیلمنامه آنرا با ایمان صفایی نوشته ام و امیدوارم تا ماه آینده آن را کلید بزنیم.

 

منبع: خبرگزاری صبا

بازدید کلی 11 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.