جذابیت فیلم جدید امیر خان برای چینی‌ها

جذابیت فیلم جدید امیر خان برای چینی‌ها

یک شرکت توزیع فیلم چینی حق پخش «اوباش هندوستان»، با بازی امیر خان (عامر خان) را برای نمایش در این کشور خریداری کرد. جذابیت این فیلم برای چینی ها در آن است که امیر خان با سه گریم کاملا متفاوت در آن ظاهر شده است که نوعی رکورد شکنی برای این سوپر استار در کشور چشم بادامی ها تلقی می شود.
درام حادثه ای و اکشن «اوباش هندوستان»، فیلمی تاریخی است که از هشتم نوامبر، برابر با آخر هفته جاری در آمریکا و چند کشور دیگر به نمایش درخواهد آمد. سازندگان معتقدند فیلم مملو از سکانس های پرشور و جذاب زد و خورد و تعقیب و گریزهای نفسگیر و عظیم است که تماشاگران نمونه آنرا تا کنون ندیده اند.

ویجای کریشنا آجاریا نویسندگی و کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته است. کاترینا کایف، لوید اوون، جکی شروف، فاطیما سانا شایخ، عبدالقدیر امین و آمیتاب باچان دیگر بازیگران اصلی این فیلم هستند.

فیلم با بودجه ۴۵ میلیون دلاری ساخته شده که رقم بالایی برای یک فیلم تاریخی در هند محسوب می شود. «اوباش هندوستان» قصه شورش یک گروه خیابانی علیه سلطه انگلیسیها در هنر طی قرن هجدهم را روایت می کند. از امیر خان سال گذشته درام موزیکال «فوق ستاره مخفی» اکران شد که او در آن نقش مجری یک برنامه استعدادیابی را داشت.

 

منبع: بانی فیلم

بازدید کلی 16 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.