«رونالدو» نفر اول اینستاگرام شد

«رونالدو» نفر اول اینستاگرام شد

«کریستیانو رونالدو» فوتبالیست مشهور با پشت سر گذاشتن خواننده آمریکایی، به پرطرفدارترین فرد در شبکه اجتماعی اینستاگرام تبدیل شد.
«کریستیانو رونالدو» فوتبالیست مشهور در رقابتی نزدیک «سلنا گومز» خواننده آمریکایی را در تعداد دنبال کنندگان (فالوور) کنار زد و پرطرفدارترین فرد اینستاگرام شد.

تا پیش از این گومز با ۱۴۴,۳۲۱,۰۲۹ فالوور در صدر اینستاگرام قرار داشت که «کریستیانو رونالدو» ستاره فوتبال با ثبت رقم ۱۴۴,۳۳۸,۶۵۰ فالوور که دیروز از سوی «یو اس ویکلی» منتشر شد، این جایگاه را به خود اختصاص داد. رقمی که از جمعیت کل بسیاری از کشورهای جهان هم بیشتر است و نشان از محبوبیت رو به رشد این ستاره دنیای فوتبال دارد.

این فوتبالیست ۳۳ ساله پرتغالی به تازگی پس از ۹ سال تیم رئال مادرید را رها کرد و در تیرماه امسال با امضای قراردادی به مبلغ ۱۰۰ میلیون یورو به تیم یوونتوس ایتالیا پیوست.

رونالدو بصورت منظم در اینستاگرام فعال است و عکس های تمرینات و نیز خانواده خود و چهار فرزندش را به اشتراک می گذارد.

مقام اول پرطرفدارترین فرد در اینستاگرام از سال ۲۰۱۶ تا کنون در دست سلنا گومز بود که او آن را از تیلور سوئیفت گرفته بود. سوئیفت نیز در حال حاضر ۱۱۲ میلیون فالوور دارد. از دیگر افراد پرطرفدار می توان به آریانا گرانده با ۱۳۲ میلیون دنبال کننده اشاره کرد.

 

منبع: fars

بازدید کلی 12 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.