کدام هنرمندان خود را به راهپیمایی اربعین رساندند؟

کدام هنرمندان خود را به راهپیمایی اربعین رساندند؟

شوق زیارت در آستانه چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) تعدادی زیادی از محبان خاندان اهل بیت را در مسیر راهپیمایی اربعین قرار داده است. چند روزی می شود که زائران حسینی مسیر این راهپیمایی را آغاز کرده اند به امید آنکه خود را در روز اربعین به مقصد برسانند.
پیر و جوان، زن و مرد، رنگین پوست و سفید پوست، قومیت ها و ملیت های مختلف همه و همه به عشق امام حسین (ع) آمدند و در این مسیر همقدم شدند. این زائران آمدند تا هر طور که شده است رنج کیلومتر ها سفر را بر جان بخرند و جذب مغناطیس این راه شوند. زائران در این سفر هر قدم را به این امید برمی دارند که در روز اربعین زیارت نامه مخصوص این روز را در کنار زائرانی بخوانند که پس از چند روز راهپیمایی با پای تاول زده و خستگی راه، خود را به مقصد رسانده اند.
امسال هم همچون سال های گذشته تعدادی از هنرمندان در کنار سایر دوستداران امام حسین (ع) خود را به این راهپیمایی عظیم رسانده اند. حضور امسال این هنرمندان در این مسیر جدا از آنکه نشانی از ارادت آنان به امام حسین (ع) دارد، نمادی از همبستگی میان ایرانیان و عراقی ها خواهد بود.
حبیب احمدزاده مستندساز و فیلم نامه نویس با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش تصویری از خود در کنار چند همراه دیگر در مسیر راهپیمایی اربعین منتشر کرد و نوشت:
گروه کوچک چند نفره از زائران دانشگاهی و هنری
متشکل از پرویز پرستویی و بچه های دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاه هنر، در راهپیمایی اربعین امسال؛ از راست امیر حسین ایماندوست دانشجوی فعلی دانشکده سینما و تاتر، حبیب احمدزاده، جناب پرویز خان پرستویی و آقایان عادل معمارنیا و حسین محب جلیلی از دانش اموختگان دانشکده سینما تاتر و نیز یک نفوذی، جناب سید محمد علی خان شکیب، دانشجوی دکترا از دانشگاه آزاد، عکس در عمود ۲۵۴ راه نجف به کربلا. دعاگوی همیشگی انشاالله.
تصویری از بهروز شعیبی بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون که ساخت فیلم دارکوب و سریال پرده نشین را در کارنامه خود دارد در کنار وحید امیرخانی کارگردان و فیلمنامه نویس و سیدمرتضی فاطمی تهیه کننده و مجری تلویزیون و روزنامه نگار که با تهیه کنندگی سریال «هوش سیاه ۲»، در سال ۱۳۹۲ به دنیای تلویزیون راه پیدا کرد در مسیر راهپیمایی اربعین در فضای مجازی منتشر شده است.
علی سلیمانی، بازیگر سینما و تلویزیون، با حضور در مرز چذابه، خود را به خیل مشتاقان راهپیمایی اربعین حسینی رساند.
آرش مجیدی بازیگر نقش مالک در سریال دلدادگان هم خود را به مسیر راهپیمایی اربعین رسانده است. تصویری از او در فضای مجازی منتشر شده است.

منبع: yjc.ir

بازدید کلی 15 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.