جدایی «جانی دپ» از «دزدان دریایی کارائیب»

جدایی «جانی دپ» از «دزدان دریایی کارائیب»

«جانی دپ» پس از بازی در پنج قسمت از سری فیلم های «دزدان دریایی کارائیب»، دیگر در این مجموعه فیلم حضور نخواهد داشت.

«استوارت بیتی» فیلمنامه نویس سری فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» ضمن اعلام این که دوران حضور «جانی دپ» در نقش کاپیتان اسپارو در این مجموعه به پایان رسیده است، گفت: فکر می کنم «دپ» دوران بسیار خوبی در این سری فیلم داشت و مشخصا شخصیت کاپیتان اسپارو را از آن خود کرده و امروز این چیزی است که وی بیشتر شهرتش را از طریق آن کسب کرده است. همه بچه ها در سراسر جهان شخصیت او در فیلم را دوست دارند و فکر می کنم این موضوع برای او و همه ما بسیار فوق العاده است.

«جانی دپ» بازیگر ۵۵ ساله هالیوودی طی پنج سال گذشته در پنج قسمت از مجموعه فیلم های «دزدان دریایی کارائیب» در نقش کاپیتان «جک اسپارو» برای کمپانی دیزنی بازی کرده است که آخرین آن به سال ۲۰۱۷ و فیلم «دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی گویند» بازمی گردد.

خیرا اعلام شده کمپانی دیزنی قرار است نسخه ای جدید از مجموعه «دزدان دریایی کارائیب» را با فیلمنامه هایی از «ریت ریس» و «پل ورنیک» تولید کند.

اولین قسمت از این سری فیلم در سال ۲۰۰۳ با نام «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه» به سینما آمد و پس از موفقیتی چمشگیر قسمت های بعدی آن«دزدان دریایی کارائیب: صندوقچه مرد مرده» (۲۰۰۶)، «دزدان دریایی کارائیب: پایان جهان» (۲۰۰۷)، «دزدان دریایی کارائیب: سوار بر امواج ناشناخته» (۲۰۱۱) و «دزدان دریایی کارائیب: مردگان قصه نمی گویند» (۲۰۱۷) ساخته شد و این پنج قسمت تاکنون به فروشی بالغ بر ۳ میلیارد دلار در گیشه جهانی دست یافته اند.

«جانی دپ» تاکنون سه بار برای فیلم های «سوئینی تاد»، «در جست وجوی سرزمین رویایی» و «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه» نامزد جایزه اسکار شده است و برای فیلم «سوئینی تاد» جایزه «گلدن گلوب» بهترین بازیگری را دریافت کرد و فیلم های او تاکنون بیش از سه میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار در آمریکا و بیش از هفت میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در جهان فروش داشته اند.

«ادوارد دست قیچی»، «اسلیپی هالو»، «چارلی و کارخانه شکلات سازی»، «آلیس در سرزمین عجایب»، «رنگو»، «سایه های سیاه»، «اد وود»، «دنی براسکو»، «ترس و نفرت در لاس وگاس»، «کوکائین»، «دونالد ترامپ: هنر معامله»، «هزارتو» و «دشمنان مردم» از جمله فیلم های این بازیگر آمریکایی هستند.

پروژه بعدی سینمایی «دپ» بازی در فیلم «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد» قیمت جدید از مجموعه «هری پاتر» است.

منبع: isna.ir

بازدید کلی 6 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.