زمستان شبکه سه با لشکر سلبریتی‌ها/ احسان علیخانی با شوی «استعدادیابی» می آید

زمستان شبکه سه با لشکر سلبریتی‌ها/ احسان علیخانی با شوی «استعدادیابی» می آید

علی فروغی در برنامه «حالا خورشید» موارد تازه  زیادی درباره برنامه های تازه  شبکه سه با چهره های مشهور که قرار است مخاطبان را پای تلویزیون بنشاند، به زبان آورد که از آن جمله می توان به برنامه  استعداد یابی با اجرای احسان علیخانی اشاره کرد. البته علیخانی غیر این برنامه برنامه دیگری با عنوان «حالا مهتاب» هم خواهد داشت.

مدیر شبکه در این برنامه تأکید داشت که شبکه های ماهواره ای فارسی زبان بسیاری با دستور کار دشمنی با ایران در حال برنامه سازی هستند، در حالی که در تلویزیون فقط بیست سی شبکه ملی توانستیم ایجاد کنیم که برنامه های برند دارند. او از حضور چهره های مشهوری مثل محمدرضا گلزار در مقام اجرا دفاع کرد و حضور آن ها را باعث راحت تر ارتباط برقرار کردن مردم با برنامه دانست.

از دیگر برنامه هایی که در کنداکتور زمستانی شبکه سه وجود دارد برنامه ای در سبک مسابقات ماجراجویانه خارجی با عنوان «قهرمان ایرانی» است که قرار است در کنار دو سریال جدید از عزیزالله حمیدنژاد و همایون اسعدیان روی آنتن بروند و آنطور که علی فروغی گفت مخاطب از صبح که تلویزیون را روشن می کند تا پایان شب نیازی به عوض کردن کانال پیدا نکند و دیگر شبکه ها را حذف کند.

منبع: khabaronline.ir

بازدید کلی 20 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.