راز زیبایی و تناسب اندام مونیکا بلوچی چیست؟

راز زیبایی و تناسب اندام مونیکا بلوچی چیست؟

مونیکا بلوچی در سال ۱۹۶۴ در یکی از روستاهای اومبریا در ایتالیا به دنیا آمد. او پس از اتمام تحصیلات متوسطه برای ادامه تحصیل در رشته حقوق به شهر می آید. اولین حضور هالیوودی او در نقش عروس دراکولا در فیلم دراکولای برام استوکر فرانسیس فورد کاپولا بود.

  • به عنوان مدل برای برند دولچه اند گابانا فعالیت داشته است.
  • او در سال ۲۰۰۶ به عنوان مدل برای عطرهای دیور انتخاب شد.
  • او صاحب ۲ فرزند است.
  • اولین فرزند خود را در ۳۹ سالگی به دنیا آورده است.
  • بلوچی می تواند به ایتالیایی، انگلیسی و اسپانیایی صحبت کند.

رژیم غذایی مونیکا بلوچی چیست؟

با افزایش سن بسیاری دچار اضافه وزن می شود اما راز این خانم میانسال ایتالیایی چیست؟ در این بخش در مورد رزیم غذایی مونیکا بلوچی برای شما خواهیم گفت.

 

۱- حجم غذا را کنترل می کند

او به خوردن غذاهای مختلف علاقه مند است به همین دلیل سعی می کند با خوردن اندازه و کم هر غذا بتواند تناسب اندام خود را حفظ کند. البته باید گفت که او بیشتر عاشق غذاهای ایتالیایی است.

 

۲- مونیکا زیاد آب می نوشد

همانگونه که می دانید نوشیدن آب باعث دفع سموم از بدن شده و تناسب اندام را حفظ می کند. مونیکا نیز برای کاهش چربی اضافی در بدن روزانه حداقل ۸ لیوان آب می نوشد.

۳- هرگز گرسنگی نمی کشد

بلوچی هرگز به خود گرسنگی نمی دهد. اندازه خوردن غذا باعث شده که او همیشه بدنی بدون چربی داشته باشد. البته اگر نیاز باشد که وزن کم کند ترجیح می دهد که رژیم مدیترانه ای را دنبال کند.

 

۴- غذای مورد علاقه اش را می خورد!

مونیکا بلوچی عاشق شکلات و پاستا است؛ برای همین سعی می کند آن ها را در وعده غذایی خود جای دهد. اما کنترل در حجم و تعداد دفعات خوردن این دو خوراکی خوشمزه باعث شده که علی رقم میانسالی دچار اضافه وزن نشود.

 

برنامه ورزشی مونیکا بلوچی چیست؟

داشتن اندام متناسب و وجود حداقل چربی به معنای داشتن رژیم غذایی مناسب و گنجاندن ورزش در برنامه روزمره است. اما برنامه تمرینی مونیکا در طی روز چیست؟

 

۱- او شنا کردن را دوست دارد

بلوچی علاوه بر رعایت رژیم غذایی سعی می کند حداقل ۴ روز در هفته و هر جلسه به مدت ۴۵ دقیقه شنا کند. همانگونه که می دانید شنا علاوه بر چربی سوزی باعث رفع خستگی های عضلانی نیز می شود.

۲- یوگا نیز در برنامه او وجود دارد

او برای اینکه بتواند خستگی های ذهنی را از بین ببرد و ورزش کند به یوگا روی آورده است. انجام حرکات یوگا به او در حفظ اعتماد به نفس کمک زیادی کرده است.

 

منبع: جیمیتو

بازدید کلی 18 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.