مجلس کانادا از ناظری‌ها تقدیر کرد

مجلس کانادا از ناظری‌ها تقدیر کرد

حافظ ناظری با همراهی شهرام ناظری و گروه بین المللی “ناگفته” چندی پیش تمرینات خود را در کانادا آغاز کرد و اولین اجرای خود را ۱۳ اکتبر (۲۱ مهرماه) در اتاوا روی صحنه بردند.

کنسرت “ناگفته” با اجرای شهرام ناظری و حافظ ناظری یکشنبه ۲۹ مهر در سالن 3500 نفرِ “سونی سنتر” همراه با تقدیر مجلس کانادا برگزار شد.

در متن این تقدیر آمده است: از شما سپاسگزاری می کنیم که استعداد اسطوره ای و نبوغ هنری تان را با مردم تورنتو درمیان گذاشتید و بدانید که طرفدارهای بسیار زیادی در اینجا دارید

استاد شهرام ناظری ضمن خوش آمد گویی به حضار از این که در کنسرت “ناگفته” شرکت کردند تشکر کرد و گفت: بسیار سپاسگزاریم که با سختی خودتان را به این کنسرت رسانده اید.

حافظ ناظری خالق اثر “ناگفته” نیز ضمن تشکر از همراهی مردم حرف هایش را این گونه آغاز کرد: هدف این کنسرت این است که فرهنگ شنیداری مردم را عوض کند. ما می توانستیم قطعه های خاطره انگیز انجام بدهیم، اما کار سخت را انتخاب کردیم تا بر شما و نسل جوان دوستدار موسیقی تأثیر بگذاریم و از طریق موسیقی با جهان ارتباط برقرار کنیم.

حافظ ناظری با همراهی شهرام ناظری و گروه بین المللی “ناگفته” چندی پیش تمرینات خود را در کانادا آغاز کرد و اولین اجرای خود را ۱۳ اکتبر (۲۱ مهرماه) در اتاوا روی صحنه بردند. این در حالی است که ۱۴ اکتبر (۲۲ مهرماه) مونترال میزبان حافظ ناظری و گروهش بود.

همچنین اعضای گروه ۲۱ اکتبر مصادف با ۲۹ مهرماه به تورنتو سفر کردند. ۲۷ اکتبر (۵ آبان ماه) کلگری و در نهایت ۲۸ اکتبر (۶ آبان ماه)، ونکوور میزبان فصل جدیدی از “ناگفته” خواهد بود.

 

منبع: isna.ir

بازدید کلی 17 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.