بازیگران زن جدید در نقش ابرقهرمان‌های گاتام سیتی

بازیگران زن جدید در نقش ابرقهرمان‌های گاتام سیتی

کمپانی برادران وارنر دو بازیگر نقش شکارچی و قناری سیاه در محصول جدید دنیای سینمایی دی سی را انتخاب کرد. این فیلم که «پرندگان شکاری» نام دارد، ابرقهرمان های جدیدی را در گاتام به نمایش می گذارد و قهرمان اصلی هارلی کویین است که اولین بار با بازی مارگو رابی در «جوخه انتحاری» دیده شد.

ددلاین گزارش داده که مری الیزابت وینستد بازیگر فصل سوم «فارگو» نقش شکارچی و جرنی اسمولت بل نقش قناری سیاه را بازی خواهند کرد. داستان در گاتامی می گذرد که دیگر بتمن از آن محافظت نمی کند و این زن ها باید با رئیس یک گروه تبهکار نبرد کنند.

شخصیت ابرقهرمان قناری سیاه که نام واقعی اش دینا لنس است، قدرتش را از فریاد زدنش می گیرد که همه چیز را خرد می کند. اما شکارچی در دنیای کامیک بوک های دی سی دو پیشینه متفاوت داشته است. او ابتدا دختر بتمن و زن گربه ای بود. اما بعد ناپدید شد و سپس در قالب دختر یک خانواده مافیایی ظاهر شد که مثل بتمن در کودکی شاهد قتل والدینش بوده و در جوانی به محافظ شهروندان گاتام تبدیل می شد. فیلم «پرندگان شکاری» این شکل دوم شکارچی را به تصویر می کشد.

مارگو رابی به جز بازی در نقش هارلی کویین یکی از تهیه کنندگان است و کارگردانی را کتی یان بر عهده دارد. او سومین کارگردان زن است که به دنیای سینمایی دی سی پیوسته است.

«پرندگان شکاری» قرار است از ۷ فوریه ۲۰۲۰ اکران شود.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 48 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.