با رژیم کیم کارداشیان آشنا شوید

با رژیم کیم کارداشیان آشنا شوید

نکات مهم رژیم لاغری کیم کارداشیان چیست؟
کیم کارداشیان بعد از دوران بارداری سعی کرد با رعایت یک رژیم لاغری مناسب و همچنین انجام فعالیت های ورزشی منظم به تناسب اندام برسد. او برای لاغری رژیم اتکینز را پیش گرفت و توانست در یک ماه ۵ کیلوگرم وزن کم کند. با ما همراه باشید تا با رژیم لاغری کیم کارداشیان بیشتر آشنا شوید.

 

برنامه غذایی کارداشیان برای لاغری چیست؟
رژیم لاغری کیم کارداشیان چگونه توانست از او یک خانم ۵۴ کیلوگرمی بسازد؟ در این بخش به معرفی این رزیم غذایی و برنامه او برای لاغری خواهیم پرداخت.

 

۱- مواد قندی و نشاسته را از حذف کرد
اگر می خواهید لاغر شوید و چربی های قدیمی را آب کنید، راهی به جز حذف مواد قندی و نشاسته از رژیم غذایی خود ندارید، این نکته را حتما جدی بگیرید.

خوردن انواع دسر و نوشابه در رزیم غذایی او ممنوع است.
شیرینی، نان، سیب زمینی تا حد ممکن از رزیم غذایی حذف شده است.

۲- پروتئین بیشتری میل کرده است
خوردن تخم مرغ، گوشت، ماهی و سایر غذاهای پروتئینی در برنامه غذایی کارداشیان به فور یافت می شود. او به طور متوسط ۱۲۰ تا ۲۰۰ گم پروتئین در طی روز می می کند. همانگونه که می دانید مواد پروتئینی برای تبدیل شده به انرژی سرعت متابولیسم را بالا برده و باعث آب کردن چربی شکم و پهلو می شود.

 

۳- از چربی های طبیعی استفاده می کند
چربی ای غیر طبیعی و فراوری شده باعث افزایش وزن در افراد می شود. در رژیم لاغری کیم کارداشیان این نوع چبی ها حذف شده و در مقابل از انواع چربی های طبیعی مانند روغن زیتون، کره بادام زمینی استفاده شده است.

 

۴- بیشتر سبزیجات می خورد
خوردن انواع سبزیجات در رژیم لاغری کیم کارداشیان بسیار بارز است. گوجه فرنگی، هویج، کرفس، اسفناج پیاز و کلم بروکلی را در وعده های غذایی روزانه خود قرار داده است.

 

۵- هر روز صبح تخم مرغ می خورد
اگر به دنبال شکم تخت و صاف هستید، زرده تخم مرغ بخورید. در رژیم لاغری کیم کارداشیان ۲ تخم مرغ در وعده صبحانه وجود دارد و در کنار آن اسفناج پخته شده نیز میل می کند. تخم مرغ دارای مقادیر بسیار بالایی ویتامین B است.

۶- هرگز با روغن غذا را سرخ نمی کند!
کارداشیان برای سرخ کردن ماهی و مرغ هرگز از روغن استفاده نمی کند. براساس برنامه غذایی که از پزشک خود گرفته است بیشتر مرغ و ماهی را کبابی میل می کند.

 

۷- چه غذایی در رستوران می خورد
کیم کارداشیان نیز مانند بسیاری از افراد علاقه دارد که در رستوران غذا بخورد؛ همچنین باتوجه به اینکه رژیم غذایی سفت و سختی را دنبال می کند، بیشتر به سراغ استیک، سالاد و چای نعناع سرد میل می کند.

 

۸- میل وعده کم کالری می خورد
هنگامی که در میان وعده های غذایی اصلی گرسنه می شود به سراغ غذاهای غذاهای کم کالری می رود تا بتواند گرسنگی خود را برطرف کند. هویج، کلم بروکلی و خیار را برای کنترل قند خون میل می کند.

 

۹- کیک و بیسکویت رژیمی می خورد
کیم عاشق خوردن کیک و بیسکویت است. به همین دلیل برای اینکه بتواند خوراکی های مورد علاقه خود را بخورد، به سراغ کیک و بیسکویت رژیمی به همراه توت فرنگی و کره بادام زمینی می رود.

۱۰- حداقل ۸ لیوان آب می نوشد
آب در رژیم لاغری کیم کارداشیان نقش بسیار مهمی دارد، او نوشیدن آب را جایگزینی مناسبی برای چای و قهوه می داند. به مین دلیل روزانه ۸ لیوان آب می خورد.

 

۱۱- چربی های سالم را شناسایی کنید
در حین میل کردن سبزیجات می توانید از روغن‎های طبیعی مانند روغن زیتون استفاده کنید.
از کره بادام زمینی و یا خود بادام زمینی را برای تامین پروتئین بدن استفاده کنید.
در هنگام میل کردن استیک و یا تخم مرغ می توانید از کره بادام زمینی استفاده کنید.
سالاد را با استفاده از روغن های طبیعی نوش جان کنید.
در کل شما می توانید در میل کردن غذاهایتان از روغن های طبیعی استفاده نمایید و استفاده آنها هیچ مشکل و ضرری به شما نمی رساند و می توانید باخیال راحت از آنها استفاده کنید. همچنین اگر قصد خوردن ماهی دارید، می توانید آنرا با روغن های طبیعی به همراه سبزیجات میل کرده و مقدار زیادی مواد مغذی بدست بیاورید.

 

منبع: جیمیتو

بازدید کلی 70 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.