سریال «آقای ربات» با فصل چهارم به پایان می‌رسد

سریال «آقای ربات» با فصل چهارم به پایان می‌رسد

شبکه یو اس آ اعلام کرد فصل چهارم سریال «آقای ربات» که در سال ۲۰۱۹ پخش می شود، آخرین فصل این مجموعه تلویزیونی موفق خواهد بود. سم اسماعیل خالق این سریال و رامی مالک بازیگرش زمستان امسال در نیویورک فصل چهارم را آماده نمایش می کنند.

هالیوود ریپورتر نوشته که فصل چهارم قرار بود هشت قسمت باشد اما به دوازده قسمت افزایش یافته است و تهیه کنندگان «آقای ربات» از جمله اسماعیل به فکر فصل پنجم بودند. حالا با افزایش قسمت های چهارمین فصل، سرنوشت هکرها مشخص خواهد شد.

این در حالی ست که سم اسماعیل همزمان مشغول کار بر روی سریال جدید شبکه آمازون است که با بازی جولیا رابرتز مقابل دوربین خواهد رفت. او درباره تصمیم برای تمام کردن سریال گفته از روز اول به یک پایان مشخص فکر می کرد و به نظرش می رسد حالا داستان می تواند به آن نقطه پایانی برسد.

او قبلا هم گفته بود که هیچوقت چشم اندازی برای طولانی شدن «آقای ربات» ندارد و این سریال در چهار یا پنج فصل به سرانجام می رسد. حاصل کار او در فصل اول با استقبال دور از انتظار منتقدان و تماشاگران روبه رو شد و بلافاصله قرارداد فصل دومش تمدید شد. اما فصل سوم کمترین تماشاگر را داشت.

شبکه یو اس آ اخیرا خبر توقف تولید دو سریال «کلنی» و «تیرانداز» بعد از سه فصل را اعلام کرده بود و با پایان «آقای ربات» در سال آینده وارد دوران جدیدی می شود.

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی 19 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.