پنجشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷

مراسم ازدواج کاوه رضایی با ملی‌پوش والیبال در ایران برگزار میشود!

مراسم ازدواج کاوه رضایی با ملی‌پوش والیبال در ایران برگزار میشود!

کاوه رضایی با هماهنگی و مرخصی از باشگاه شارلوا، چهارشنبه شب از بلژیک عازم ایران می شود و احتمالاً مدیرعامل و تعدادی دیگر از مدیران باشگاه بلژیکی نیز در مراسم ازدواج مهاجم موفق و خوش اخلاق خود در اسلام آباد شرکت می کنند.
کاوه رضایی به دلیل رفتار حرفه ای اش، جایگاه خیلی خوبی نزد همه مدیران و مربیان شارلوا داراست به طوری که فلیس مازو، سرمربی این تیم بار ها در مصاحبه هایش گفته به خاطر کاوه رضایی مردم ایران را دوست دارد و اعتقاد دارد در ایران افراد بسیاری همچون این مهاجم شخصیت محکم و محترمی دارند.
کاوه رضایی در تعطیلات ۲ هفته قبل که در ایران بود، تدارکات لازم را برای مراسم عروسی اش دید، کارت دعوت ها را چاپ کرد و به دوستان صمیمی اش داد و براساس شنیده های ما برای مهمانانش بلیت هواپیما هم گرفته تا راحت از تهران به کرمانشاه بروند و از آنجا با خودرو مسیر یک ساعته تا اسلام آباد را پشت سر بگذارند. جالب است بدانید کاوه از دوست صمیمی اش بختیار رحمانی انتظار دارد در مراسم ازدواجش خوانندگی کند.
بختیار و کاوه از ۱۱ سالگی با یکدیگر رفیق هستند و بختیار هم به دوستان مشترک گفته اگر قرار باشد بخواند، شعر «این حیاط و اون حیاط می ریزن نقل و نبات…» را برای مراسم ازدواج کاوه می خواند.
دکتر نوروزی، دکتر ستوده، مدد جباری، روزبه چشمی، فرشید باقری، مهدی رحمتی، محسن کریمی و… از جمله مهمانان استقلالی مراسم ازدواج کاوه هستند و این کنجکاوی به وجود آمده که آیا منصوریان هم در لیست دعوت شدگان هست یا نه؟!

 

بازدید کلی ۴۷۰ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.