سرک کشیدن «آنجلینا جولی» در زندگی آلیس

سرک کشیدن «آنجلینا جولی» در زندگی آلیس

آنجلینا جولی، هنرپیشه و کارگردان محبوب سینمای هالیوود، به احتمال فراوان در فیلم Come Away که پیش در آمد دو داستان (پیتر پن) و (آلیس در سرزمین عجایب) محسوب می شود، حضور خواهد داشت.
دیوید اویلوو دیگر نامی است که برای حضور در این فیلم فانتری مطرح شده است. کارگردانی فیلم فانتری و لایو اکشن Come Away، بر عهدهٔ برندا چپمن خواهد بود و این فیلم، اولین فیلمی است که این کارگردان به تنهایی مراحل ساخت آن را انجام خواهد داد. برندا چپمن سابقهٔ کارگردانی انیمیشن Brave (شجاع) کمپانی والت دیزنی (Walt Disney) را با همکاری مارک اندروز، در کارنامه دارد. انیمیشن Brave با استقبال خوبی از سوی منتقدان همراه بود و در گیشه نیز عملکرد خوبی داشت و با بودجهٔ ساخت ۱۸۵ میلیون دلاری، فروشی ۵۴۰ میلیون دلاری داشت.
این پروژه پیش درآمدی بر داستان های پیتر پن و آلیس در سرزمین عجایب خواهد بود. پیش از آنکه آلیس به سرزمین عجایب برود، یعنی پیش از آنکه پیتر تبدیل به پن شود، خواهر و برادری بودند؛ هنگامی که برادر بزرگ تر این دو شخصیت در حادثه ای تراژیک جان خود را از دست می دهد، آن ها تمام تلاش خود را می کنند تا والدین خود را از دالان بی انتها و تاریک یأس و نومیدی نجات دهند؛ در این راه این دو در انتها مجبور می شوند از میان خانه ماندن و سفر به دنیایی خیالی، یکی را انتخاب کنند. تصمیمی که این دو می گیرند، آغازگر سفری ماجراجویانه به «سرزمین عجایب» و «ناکجاآباد» می شود.
ایدهٔ فیلم لایو اکشن Come Away جذاب به نظر می رسد و قرار است با ریشهٔ دو داستان قدیمی و بسیار محبوب آشنا شویم. استودیو فیلمسازی فِرِد فیلمز به همراه یوروبا ساکسون پروداکشنز، وظیفهٔ تولید و ساخت این فیلم را بر عهده دارند و فیلمنامهٔ این فیلم را ماریسا کیت گوودهیل به رشتهٔ تحریر درآورده است. مراحل فیلمبرداری این فیلم در ابتدا در کشور انگلستان انجام خواهد شد و در ادامهٔ کار، تیم سازنده در فصل پاییز به شهر لس آنجلس سفر خواهد کرد و ادامهٔ فیلمبرداری در این شهر صورت می گیرد.

 

منبع: akharinkhabar.com

بازدید کلی 134 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.