جین فوندا در کن: علاقمندم با کوئنتین تارانتینو کار کنم

جین فوندا در کن: علاقمندم با کوئنتین تارانتینو کار کنم

جین فوندا بازیگر کهنه کار آمریکایی در جشنواره فیلم کن گفت دوست دارد با کوئنتین تارانتینو کار کند و از مایکل مدسن خواست در این راه به او کمک کند.
جین فوندا دیشب (دوشنبه شب) همراه مایکل مدسن در یک تاک شو آنلاین در کن شرکت و صحبت های متنوعی مطرح کرد.

مدسِن که در چهار فیلم تارانتینو در طول سال ها نقش آفرینی کرده است از فوندا پرسید دوست دارد با کارگردانی مثل کوئنتین تارانتینو کار کند یا خیر ؟ که فوندا در جواب با تاکید بر چنین آرزویی گفت: نه این که با کارگردانی مثل تارانتینو همکاری کنم، بلکه دلم می خواهد با خود او همکاری کنم.

فوندا در ادامه از مدسن پرسید آیا حاضر است او را به تارانتنیو معرفی کند؟

در این نشست فوندا از مسایلی که پیرامون بازی اوما تورمن در فیلم «بیل را بکش» مطرح شده بود صحبتی نکرد، اما مدسن به این موضوع پرداخت و از هاروی واینستین به عنوان تهیه کننده فیلم های تارانتینو نیز حرف زد.

مدسن گفت: فکر می کنم خیلی خوب است که حالا همه نسبت به چنین مسایلی هشیاری پیدا کرده اند و رفتارهای بد را زیرسبیلی رد نمی کنند و آنها را طبیعی نمی بینند و به خودشان نمی گویند «خب او هم نگاهش این طوری است دیگه.»

بازیگر فیلم های تارانتینو افزود: هیچوقت انکار نکردم که از رفتارهای تارانتینو خبر نداشتم، چون داشتم، اما آیا راحت است که زنگ بزنی به یک شبکه تلویزیونی و بگویی چنین و چنان است؟

در ادامه این برنامه، فوندا بر قدرت دوستی زنان تاکید کرد و گفت از فیلم «کلوپ کتاب» همه جا حرف خواهد زد و درباره اش بحث می کند. این فیلم با بازی دایان کیتون، کاندیس برگن و مری استین بورگن همراه جین فوندا ساخته می شود. در نشست دیشب جین فوندا گفت قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرد زیرا درباره قدرت خواهری است. وی افزود: می خواستم این زنان را بشناسم چون هرگز با هیچ یک از آنها در یک فیلم نبودم.

وی افزود: بدون دوستی با زنان دیگر چه برایمان باقی می ماند؟

در هفتاد و یکمین دوره جشنواره فیلم کن مستندی درباره جین فوندا با عنوان «جین فوندا در ۵ پرده» اکران می شود.

این بازیگر نخستین بار ۴۰ سال پیش با فیلم «آمدن به خانه» در جشنواره کن حضور یافت. او بعدا برای این فیلم یکی از ۲ اسکارش را دریافت کرد.

 

منبع: mehrnews.ir

بازدید کلی 63 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.