سیلوستر استالونه با «رمبو ۵» می‌آید

سیلوستر استالونه با «رمبو ۵» می‌آید

پس از سال ها صحبت کردن درباره ساخته شدن یک فیلم دیگر از «رمبو» به نظر می آید این بار ساخت ادامه ای از آن قطعی شده  باشد.
سیلوستر استالونه فیلم «رمبو ۵» را می سازد و اعلام کرده هم اکنون خودش در حال نوشتن فیلمنامه آن است.

داستان پنجمین فیلم از مجموعه «رمبو» درباره یکی از دوستان رمبو است که دخترش ربوده می شود. رمبو به عنوان یک مرد خوب تصمیم می گیرد که به دوستش کمک کند تا دخترش را نجات دهد. برای این کار او سر از مکزیک درمی آورد و باید با یک کارتل بسیار خشن مواد مخدر رودر رو شود اما آنها کلی اسلحه دارند و رمبو باید کارهای زیادی بکند تا بتواند به نتیجه برسد.

قرار است کار ساخت این فیلم هر چه زودتر شروع شود و سپتامبر زمانی است که برای این کار در نظر گرفته شده است.

این در حالی است که استالونه آخرین بار سال ۲۰۰۸ در نقش رمبو ظاهر شد.

استالونه اعلام کرده با آوری لرنر همکارش در سه گانه «یک بار مصرف ها» در حال نوشتن فیلمنامه این فیلم است.

چندی پیش استالونه اعلام کرده بود در بازسازی فیلم «رمبو» بازی نمی کند و در عین حال اعلام شد سریالی تلویزیونی با حضور وی ساخته خواهد شد اما این پروژه هیچ پیشرفتی نداشت و اطلاعاتی از ادامه کار درباره آن داده نشد.

استالونه از نویسندگان فیلم اکشن «اولین خون» در سال ۱۹۸۲ بود و خودش هم در نقش رمبو در آن ظاهر شد. این فیلم بر مبنای رمانی به همین نام از دیوید مورل که سال ۱۹۷۲ منتشر شده بود، ساخته شد و داستانش درباره یک سرباز کهنه کار جنگ ویتنام بود که باید در یک شهر کوچک زندگی خودش را حفظ می کرد. از این فیلم سه ادامه ساخته شد که شامل «رمبو: خون اول قسمت دوم» در سال ۱۹۸۵، «رمبو ۳» در سال ۱۹۸۸ و «رمبو» در سال ۲۰۰۸ بود.

 

منبع: mehrnews.ir

بازدید کلی 37 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.