جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

سه دغدغه جنیفر لوپز در آستانه ۵۰ سالگی

سه دغدغه جنیفر لوپز در آستانه ۵۰ سالگی

جنیفر لوپز، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی پس از ۵ سال یک آلبوم جدید منتشر خواهد کرد.

 جنیفر لوپز که در چند سال اخیر بیشتر وقت خودش را صرف حضور در چند سریال تلویزیونی کرده بود، حالا تمام وقتش را در استودیوی شخصی اش می گذراند تا از فعالیت های موسیقایی خود هم غافل نماند.

 آخرین آلبومی که جنیفر منتشر کرده به سال ۲۰۱۴ برمی گردد و پس از آن تمرکز این هنرمند بیشتر بر روی بازیگری بوده است. لوپز که معمولاً کمتر در سریال ها ظاهر می شد، در ۳ سال اخیر در ۵ سریال تلویزیونی جلوی دوربین رفته و از این حیث برای خودش یک رکورد زده است. بازیگر مشهور آمریکایی در سال جاری بعد از سه سال در یک فیلم سینمایی به نام “حرکت دوم” جلوی دوربین رفت که ۲۱ نوامبر به اکران درخواهد آمد. اما این روزها تمرکز جدی جنیفر لوپز روی آلبوم نهمش است که اسمش را هم “برای اولین بار” گذاشته  است.

جنیفر تا کنون دو تک آهنگ از این آلبوم را منتشر کرده ولی زمان پخش آلبوم هنوز مشخص نیست. جنیفر لوپز این روزها یک مشغله دیگر هم دارد و آن داوری در یک مسابقه رقص است که قرار است برنده این مسابقه جایزه یک میلیون دلاری دریافت کند. البته حضور لوپز به عنوان داور در این مسابقه به کار او در زمینه موسیقی لطمه نمی زند چون او هفته ای فقط یک بار خود را برای داوری در این مسابقه آماده می کند.

ستاره سینما و موسیقی آمریکا در هفته گذشته عکس جدیدی از خودش در اینستاگرام منتشر کرده که نشان می دهد در آستانه ۵۰ سالگی هم چنان زیبا و با طراوت است. جی لو از معدود هنرمندانی است که هم در زمینه موسیقی، هم در سینما و هم به عنوان طراح مد و لباس موفق ظاهر شده و در هر کدام از این ها یک ستاره به شمار می رود.  

 منبع: آخرین خبر

بازدید کلی ۸۵ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.