جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

بالاخره چه کسی خواننده آهنگ جام جهانی است؟

بالاخره چه کسی خواننده آهنگ جام جهانی است؟

سالار عقیلی از بستن قرارداد قطعی برای خواندن سرود ایران در جام جهانی روسیه خبر داد.
ماه ها پیش توافق نامه ای میان بنیاد رودکی و فدراسیون فوتبال امضا شد. طی آن تفاهم نامه، تولید سرود تیم ملی ایران در جام جهانی به بنیاد رودکی سپرده شد. پس از آن از خوانندگان زیادی به عنوان خواننده سرود ایران در جام جهانی یاد شد. خوانندگانی چون همایون شجریان، علیرضا قربانی، سالار عقیلی و … .
امروز صبح اخباری مبنی بر نهایی شدن خوانندگان سرود ایران در جام جهانی منتشر شد و یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال از علیرضا قربانی و سالار عقیلی به عنوان خوانندگان این سرود نام برد.
با وجود این صحبت ها، اما هنوز خبری به شکل رسمی در سایت فدراسیون فوتبال و بنیاد رودکی منتشر نشده است.
علی اکبر صفی پور مدیر بنیاد رودکی دقایقی پس از انتشار این خبر در گفتگو با یکی از رسانه ها، از این موضوع اظهار بی اطلاعی و اعلام کرد جزئیات قطعی این موضوع از سوی بنیاد رودکی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.
این در حالی است که سالار عقیلی خواننده کشورمان، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ از بستن قرارداد قطعی برای خواندن سرود تیم ملی ایران در جام جهانی خبر داد و البته از بی اطلاعی صفی پور مدیر عامل بنیاد رودکی در این باره تعجب کرد! وی در این باره گفت: همانگونه که برخی رسانه ها منتشر کرده اند، قراردادی را مبنی بر خواندن سرود تیم ملی در جام جهانی روسیه امضا کردم.
همچنین؛ علیرضا پولاد روابط عمومی بنیاد رودکی هم در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: «تأکید می کنیم اخبار رسمی باید از بنیاد رودکی منتشر شود و اگر اسمی از خوانندگان تا الان منتشر شده است، رسمی نیست و یا مربوط به بنیاد رودکی و سرود اصلی ایران در جام جهانی نیست. آنچه میان بنیادرودکی و فدراسیون توافق شده است، اجرای بخشی از برنامه های فرهنگی است. البته ممکن است که نهایتاً خوانندگان مذکور هم به عنوان خوانندگان سرود تیم ملی ایران در جام جهانی انتخاب شوند.»
با این اوصاف، باید همچنان منتظر باشیم و ببینیم چه اخبار رسمی در این خصوص منتشر می شود.

 

منبع: yjc.ir

بازدید کلی ۳۱ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.