جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷

سلمان خان ستاره بالیوود به زندان منتقل شد

سلمان خان ستاره بالیوود به زندان منتقل شد

سلمان خان ستاره مشهور بالیوود به اتهام شکار غیر قانونی به پنج سال زندان محکوم شد. دادگاهی در جوداپور هند همچنین حکم داده که او باید ده هزار روپیه به عنوان جریمه پرداخت کند. او امروز بعد از حکم دادگاه به زندان منتقل شد.

سلمان خان در سال ۱۹۹۸ هنگام فیلمبرداری فیلم «ما با هم هستیم» دو گونه حفاظت شده قوچ سیاه را در غرب ایالت راجستان کشت. چهار بازیگر همکار او هم در این زمینه متهم بودند که تبرئه شدند.

این چهارمین پرونده علیه این سوپراستار سینمای هند درباره شکار غیر قانونی است. او در سه مورد تبرئه شده است.

ددلاین گزارش داده که سلمان خان ۵۲ ساله می تواند برای این حکم تجدید نظر خواهی کند اما باید در دادگاه عالی تر پرونده را به جریان بیاندازد و به همین دلیل مجبور است حداقل چند روزی را در زندان بگذراند.

برخی رسانه ها تصاویری از او هنگام ورود به زندان را منتشر کرده اند و به نقل از مقام های زندان جوداپور نوشته اند که هیچ امکانات ویژه ای در اختیار او قرار نمی گیرد.

این بازیگر در بیش از ۱۰۰ فیلم مقابل دوربین رفته و آثار پرفروش و موفق بسیاری دارد. او با جنجال بیگانه نیست و در سال ۲۰۰۵ از اتهام تصادف و فرار از صحنه تبرئه شد.

در این حادثه که در سال ۲۰۰۲ رخ داد، یک مرد بی خانمان کشته شد و چهار نفر مجروح شدند. سلمان خان متهم بود که با ماشینش از روی آنها که در خیابانی در بمبئی خوابیده بودند، رد شده است!

 

منبع: icinema.ir

بازدید کلی ۳۷ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.