چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

ویشکا آسایش و حمید فرخ نژاد پرفروش ترین بازیگران سال ۹۶

ویشکا آسایش و حمید فرخ نژاد پرفروش ترین بازیگران سال ۹۶

ویشکا آسایش پرفروش ترین بازیگر سال ۹۶ شد. حمید فرخ نژاد نیز عنوان پرفروش ترین بازیگر مرد سال ۹۶ را کسب کرد.
حمید فرخ نژاد با دو فیلم پرفروش «گشت۲» و «خوب، بد، جلف» و ویشکا آسایش با سه فیلم «نهنگ عنبر; سلکشن رویا»، پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران، «خوب، بد، جلف» و «من و شارمین» عنوان پرفروش ترین بازیگران سال ۹۶ را به دست آورند.

پرفروش ترین بازیگران زن سینمای ایران:
رتبه۱: ویشکا آسایش با ایفای نقش در سه فیلم «نهنگ عنبر; سلکشن رویا»، پرفروش ترین فیلم تاریخ سینمای ایران، «خوب، بد، جلف» و «من و شارمین» نه تنها عنوان پرفروش ترین بازیگر زن بلکه عنوان پرفروش ترین بازیگر سال ۹۶ را کسب کرده است. او در مجموع ۳۸۴۳۷۲۶۲۰۰۰ تومان فروخت.

رتبه۲: مهناز افشار تنها با ایفای نقش در یک فیلم «نهنگ عنبر; سلکشن رویا»، رتبه دوم پرفروش ترین بازیگر زن سال ۹۶ را با فروش ۲۰۹۴۴۰۴۴۰۰۰ تومان به دست آورد.

رتبه۳: نازنین بیاتی با ایفای نقش در دو فیلم «آینه بغل» و «مادری» در مجموع ۱۹۸۶۵۶۸۸۰۰۰۰ تومان فروخت و رتبه سوم پرفروش ترین بازیگر زن سال ۹۶ را کسب کرد.

پرفروش ترین بازیگران مرد سینمای ایران:
رتبه ۱: حمید فرخ نژاد با بازی در فیلم های «گشت۲» و «خوب، بد، جلف» که هردو در اکران های نوروزی سال ۹۶ بودند، در مجموع ۳۶۰۶۹۹۳۷۰۰۰ تومان فروخت و توانست عنوان پرفروش ترین بازیگر مرد سال ۹۶ را به دست آورد.

رتبه۲: جواد عزتی با بازی در فیلم های «آینه بغل»، «اکسیدان» و «ماجرای نیمروز» در مجموع ۳۴۸۱۰۴۸۶۰۰۰ تومان فروخت و رتبه دوم پرفروش ترین بازیگر مرد سال ۹۶ را به دست آورد.

رتبه ۳: محمدرضا گلزار با ایفای نقش در فیلم های «آینه بغل» و «مادر قلب اتمی» در مجموع ۲۱۰۱۸۱۵۵۰۰۰ فروخت و رتبه سوم پرفروش ترین بازیگر مرد سال ۹۶ را کسب کرد

 

منبع: سلام سینما

بازدید کلی ۴۱ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.