بازی آرنولد شوارتزنگر در فیلمی کمدی

بازی آرنولد شوارتزنگر در فیلمی کمدی

آرنولد شوارتزنگر در کمدی- اکشن «کینگ فیوری» همبازی مایکل فاسبندر می شود.

آرنولد شوارتزنگر اندکی پس از مایکل فاسبندر، به جمع بازیگران فیلم جدید دیوید سندبرگ پیوست.

به نقل از ورایتی، دیوید هسلهاف از دیگر بازیگران این فیلم کمدی ـ اکشن است. سندبرگ علاوه بر کارگردانی «کونگ فیوری» در این فیلم بازی می کند و تهیه کنندگی آن را هم بر عهده دارد.

این فیلم دنباله ای است برای فیلم کوتاهی که این کارگردان درباره هنرهای رزمی و فعالیت های پلیس در دهه ۱۹۸۰ ساخته بود. «کونگ فیوری» در سال ۲۰۱۵ در «دو هفته کارگردانان جشنواره کن» برای اولین بار عرضه شد و مجوز ساخت گرفت.

سث گراهام اسمیت، آرون اشمیت و دیوید کازنبرگ تهیه کنندگان این پروژه سینمایی هستند که پیش از این برای ساخت فیلم اقتباسی «آن» (برگرفته از رمان استفن کینگ) در کنار هم قرار گرفته اند.

کانر مک کاگن و فیلیپ وستگرن هم آن ها را در تهیه «کونگ فیوری» همراهی می کنند.

داستان این فیلم در سال ۱۹۸۵ رخ می دهد، زمانی که یکی از افسران ارشد پلیس میامی فوت می کند و نیروی پلیس رو به انحلال می رود.

آرنولد شوارتزنگر که به عنوان بازیگر اصلی فیلم های «ترمیناتور» شهرت دارد، در سال ۲۰۱۵ با پنجمین فیلم این مجموعه روی پرده سینماها ظاهر شد. بازسازی یکی از فیلم های «ترمیناتور» هم در دست ساخت است.

شوارتزنگر که اکنون ۷۰ ساله است در سال ۱۹۸۲ با فیلم اکشن و موفق «کونان بربر» به سینما آمد و سپس در فیلم های اکشن معروفی چون «ترمیناتور» و «شکارچی» به ایفای نقش پرداخت و با دو فیلم «دوقلوها» و «پلیس مهدکودک» بازی در ژانر کمدی را تجربه کرد.

 

منبع: isna.ir

بازدید کلی 131 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.