خوانندگانی که از علی کریمی حمایت کردند

خوانندگانی که از علی کریمی حمایت کردند

برخی از موزیسین های کشورمان به دنبال سخنان جنجالی علی کریمی در مناظره با محمدرضا ساکت، با انتشار مطالب و عکس هایی در فضای مجازی، حمایت همه جانبه خود را از علی کریمی اعلام کردند.
مناظره علی کریمی و محمدرضا ساکت (دبیرکل فدراسیون فوتبال) در برنامه 90 درباره فساد گسترده در فوتبال ایران واکنش های بسیاری را طی 48 ساعت گذشته به دنبال داشته است. بخشی از این واکنش ها به چهره های شناخته شده اهالی موسیقی مربوط می شود که همگی به حمایت از علی کریمی و شجاعت او پرداخته اند.
محسن چاووشی جزو اولین موزیسین هایی بود که بلافاصله پس از پایان برنامه نود به نشانه حمایت از علی کریمی عکسی از او را با لباس تیم ملی کشورمان در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
رضا صادقی نیز با انتشار عکسی از خودش در کنار علی کریمی نوشت: «دریا نیاز نداره بزرگیشو ثابت کنه، هیچ صخره ای نمی تونه رودخونه رو ساکت کنه»
حمید عسگری، دیگر خواننده پاپ موسیقی کشورمان نیز با انتشار عکسی از علی کریمی در لباس تیم بایرمونیخ نوشت: «بعضیا هستن که بیشتر از یه نفرن. بعضیا هستن که دغدغه شون مردمشونه. درود بر شرفت علی آقا. باعث افتخاری.»
هانا کامکار (نوازنده، خواننده و بازیگر تئاتر)، از خانواده کامکارها با انتشار تصویری در حمایت از علی کریمی نوشت: «برای دلاوریت همیشه در قلبم برایت کف مرتبی خواهم نواخت…»
سینا سرلک نیز با انتشار عکسی از علی کریمی با لباس بختیاری نوشت: «به احترام تمام تلاش هایی که برای فوتبال این مملکت انجام داده ای و به احترام اینکه لباس قوم سر افراز من قوم بختیاری را بر تن کرده ای، من و تمام هوادارانم و قوم بختیاری به پاس تمام تلاش هایت از تو حمایت می کنیم و یک غریبه حق ندارد در سر زمین ما به هموطن ما اهانت کند…»
امید نعمتی، عماد طالب زاده و برخی دیگر از موزیسین ها نیز در فضای مجازی حمایت خود از علی کریمی را اعلام کردند.

 

منبع: ilna.ir

بازدید کلی 83 , بازدید امروز 1

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.