چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷

چرا «ساره بیات» در نشست خبری «اتاق تاریک» حاضر نشد؟

چرا «ساره بیات» در نشست خبری «اتاق تاریک» حاضر نشد؟

نشست خبری فیلم سینمایی  اتاق تاریک در پردیس ملت برگزار شد و ساره بیات بازیگر غایب این جلسه بود.
امشب در پردیس ملت، نشست خبری فیلم سینمایی اتاق تاریک با حضور عوامل آن و اصحاب رسانه برگزار شد.

روح الله حجازی کارگردان این فیلم سینمایی، در آغاز درباره علت نبود ساره بیات در این جلسه گفت: دلیل نبود ساره بیات این است که برای وضع حمل خواهرش به خارج از کشور رفته است، تا در کنار او باشد.

وی سپس، درباره علت پرداخت به موضوع این فیلم بیان کرد: متاسفانه در سینمای ما فیلمسازان کمتر به سمت چنین سوژه ها می روند ولی ماسعی کردیم این ریسک را بپذیریم و پا را فراتر از حدود بگذاریم.

این کارگردان در پاسخ به نقد خبرنگاران، در اظهار نظری گفت: رسانه ها قبلا مضمون فیلم را نقد می کردند، بعد از یک مدت یاد گرفتند تکنیک را هم بزنند. مشکل شما منقدان خبرنگار این است که بین مردم فیلم را نمی بینید؛ اتفاقی که ما رقم زدیم و واکنش خوبی گرفتیم.

حجازی همچنین ضمن اظهار ناراحتی و انتقاد از انتشار نقدی در مورد فیلم «اتاق تاریک» بیان کرد: خداوند در قرآن به قلم قسم یاد کرده است؛ این یعنی حرمت دارد. شما هم حرمت قلم را نگه دارید.

وی در واکنش به اعتراض یک خبرنگار گفت: من نه مخالف رسانه اصولگرا هستم و نه اصلاح طلب؛ چنانچه از نقدهای مثبت آن ها استفاده کرده ام. اما اگر شما می خواهید دعوا درست کنید، بحثش جداست.

سپس، پیمان شادمانفر فیلمبردار اتاق تاریک درباره تفاوت این کار با مغزهای کوچک زنگ زده گفت: در فیلم های مغزهای کوچک زنگ زده از اول تصمیم گرفتیم فضا و قاب مستندگونه باشد، اما در اتاق تاریک دوربین ثابت و قاب های متفاوتی را در نظر گرفتیم.

 

منبع: خبرنگاران جوان

بازدید کلی ۵۲ , بازدید امروز ۱

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.